Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Gimnáziumban milyen...

Karinthy Gimnáziumban milyen a közösség, és tanárok?

Figyelt kérdés
Elég sok rossz tapasztalatot hallottam, arra lennék kíváncsi, hogy a tanárok milyenek, jó-e a közösség, például milyen könnyű beilleszkedni. Elsőnek írtam, de még lehetséges hogy hátrébb kerül. Köszi a segítséget.:)

2019. márc. 15. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
*A nyelvoktatás mennyire komoly? Sikerülhet a felsőfokú pár év után?
2019. márc. 15. 19:17
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ide szeretnék jönni:). Én nagyon sok jót hallottam a suliról, a tanárok nagyon kedvesek és segítőkészek. Ezt egyébként a szóbelin én is tapasztaltam, de persze mint minden sulinál itt is vannak kevésbé jó tanárok.A közösség általában jó szokott lenni, családias a légkör. Ugye a csibetáborban fogsz találkozni az évfolyamtársaiddal, és ha ott nem vagy olyan, aki egész nap a sarokban gubbaszt, akkor be fogsz illeszkedni,hiszen kb. senki nem ismer senkit.
2019. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. A kéttanokon a nyelvoktatás nagyon színvonalas, mivel anyanyelvű tanárok is tanítanak. Így azokban az osztályokban majdnem mindenki megszerzi a felsőfokú nyelvvizsgát. A sima angolról nem tudok túl sokat, de ott angolból a középfok szerintem reális.
2019. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!