Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A forrai gimnáziumról vélemény...

A forrai gimnáziumról vélemény? Milyen órák vannak es mennyi egy nap?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a forraiba es ugy nez ki hogy felvesznek a media tagozatra. Valaki megtudna az orarendet vagy velemenyt mondani rola?

2019. márc. 16. 10:59
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés de azért válaszolok rá :) A médiát sajna nem tudom, én másik szakon vagyok. De az órák hasonlóak. Napi 7-8 óra van, így 3-4-ig vagyunk suliban. Van egy 45 perces ebédszünet a 4. És 5. Óra között. Az órák olyanok kb mint máshol. Csak itt vannak szakmai órák ugye.

Maga az iskola szuper, én imádom. A tanárok nagyrésze nagyon kedves és segítőkész. Az iskola egész hangulata és külleme olyan furcsán varázslatos és barátságos. A diákok is kedvesek :) Összességében annyit tudok mondani, hogy ennél jobb suliba nem hiszem, hogy bárki is kerülhet. ^^

2019. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsi iskola,de amilyen kicsi annyira jó!:)(Egy oda járó diák)
2020. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!