Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcseysek mesélnétek a...

Kölcseysek mesélnétek a sulitokról?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, bekerültem a francia kéttanba jövőre.

Nagyon tetszik az iskola légköre, a szóbelin a tanárok nagyon kedvesek, közvetlenek voltak. Nagyon szívesen járnék ide, azonban nem voltam nyílt napon, egy nem tudtam körbenézni a suliban.


- vannak például szekrények? vagy minden nap mindent cuccot cipelni kell?

- milyen a menza? Lehet választani többféléből? Jó a kaja?

- van tornaterem? Milyen az öltöző?

- ha igazolt sportoló vagyok, akkor ugye kapok felmentést 2 tesi óra alól?

- 8.15-kor csengetnek be, ugye? Mikor van vége az utolsó órának?

- Milyenek az osztályközösségek?

- Milyen a gólyatábor?



2019. márc. 16. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legfontosabb: nehogy megírd, hogy a sok Kölcsey közül melyikre gondolsz. Úgy túl könnyű dolgunk lenne!
2019. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, Budapest 😂
2019. márc. 16. 12:40
 3/9 anonim válasza:
Szia! Én is a Kölcseybe fogok járni szeptembertől (angol-olaszra), nekem nagyon tetszett a suli. Nyílt napon én sem voltam. Itt gyakorinúgy olvastam, hogy 5000ft egy évre a szekrény, de nem tudom, mennyire igaz ez, régi kérdés volt.
2019. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Én is megjelöltem az olasz-angolt, úgyhogy majdnem osztálytársak lettünk :)

De inkább a francia kéttant választom.

2019. márc. 16. 17:51
 5/9 anonim válasza:
Szia! Én remélhetőleg az ökóra bejutok,néztem képeket a sulirol, a gólyatáborról és iszonyú jó hangulatot árasztottak a képek és a diákok is mind mosolyogtak és szimpatikusnak tűntek. Szóval remélem bejutunk oda mind! :D
2019. márc. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

- vannak szekrények,egy évre 5k,de ha 5 évre megveszed akkor úgy egyszerűbb szerintem (25k)

- A menzán van A-B menü

-Van tornaterem,most lett felújítva :) az öltöző is szép,2 emeletes.

-Ha egyesületben sportolsz akkor igen

-Igen 8:15-kor,az utolsó óra meg attól függ,hogy hány órád van,de a 7.-nek 3 órakor.

-Én kéttanos franciás vagyok,és nagyon szeretem az osztályom. A közösség évfolyam szinten is jó.

-A gólyatábor nekem életem egyik legnagyobb élménye volt:)) hihetetlenül fogod élvezni!

2019. márc. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Én valószínűleg angol németen vagyok benn
2019. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Valószínű osztalytarsak leszünk :)
2019. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Engem us felvettek a magyar-franicia osztályba. :D
2019. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!