Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » VMG-be hányadik helyen vehetne...

VMG-be hányadik helyen vehetnek fel szerintetek maximum?

Figyelt kérdés
A Budapesti VIII. Kerületi iskoláról van szó. Nem tudom hogy van- e esélyem bekerülni. Az ideiglenes listán már meg van hogy hányadik vagyok de én nem tudom hogy bekerülök- e. Ha valaki oda jár kérlek írja le hányadik helyen került be. Előre is köszönöm mindenki válaszát.

2019. márc. 19. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:
El felejtettem írni hogy dráma szakról van szó😊
2019. márc. 19. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Tavaly 2 művészeti osztály, indult. Az egyikbe a legmagasabb ideiglenes rangsorszám a 60. diák volt, a másikban a 90.


Itt meg tudod nézni te magad is:


[link]


Hányadik vagy az ideiglenes listán?

2019. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem baj nem szeretnék pontosat mondani de 60-70között vagyok😊
2019. márc. 19. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Drámán tavaly előtt 63. Volt az utolsó bejutó és eddig ez volt a leghátsóbb hely ahonnan bejutottak.
2019. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 90. hely amiről a második ír, az a média tagozat.
2019. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 60-70 között szerintem necces, szerencse kérdése, lehet izgulni áprilisig:-(. A dráma elég speciális tagozat, aki megjelöli, többnyire első helyen teszi.


Mindenesetre ha éppen lemaradsz, próbálj meg fellebezni/méltányosságit írni, minden évben vesznek fel plusz 1-2 embert.

2019. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!