Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Katona József gimnázium...

Katona József gimnázium (kecskeméti) vagy Bolyai János?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.-os, nem tudom hova tanuljak tovább. Az egyik jelöltem a katona angol kéttan, ahol bent is vagyok az osztálylétszámban, a bolyaival ellentétben, ott a spanyolon 34., az angolon 64. vagyok. Szerintetek bejutnék ebbe a kettőbe is?

Mi a véleményetek, hol kell a legtöbbet, legkevesebbet tanulni, mi éri meg legjobban?



2019. márc. 19. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert meg lehet változtatni 21-22-én.
2019. márc. 19. 22:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Én katonás voltam, és imádtam. Nagyon jó suli, a tanárok is szuperek (1-2 kivételével, de mindenhol vannak gyökerek). Az iskola hangulata nagyon jó, a legtöbb tanár laza, de azért követel rendesen, de simán teljesíthető, ha tanulsz. Imádtam odajárni, csak ajánlani tudom. Ha van konkrét kérdésed a katonával kapcsolatban, írj nyugodtan.
2019. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bolyai spanyolon (főleg első évben) nagyon kell tanulni, tőlünk ki is szórtak embereket első év után. Nem tudom most mi a helyzet, 5 éve végeztem, de olyanoknak ajánlanám akik szeretnek tanulni és jó nyelvérzékük van.
2019. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!