Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átiratkozás 10. osztályban?!?

Átiratkozás 10. osztályban?!?

Figyelt kérdés
10.osztályba járok és a mostani gimnáziumot nem igazán szeretem,nagyon rosszak a tanulási lehetőségek, és így elég sokat romlottak a jegyeim. Soha életemben nem buktam semmiből, egyedül idén második nyelv (francia) . És nem szeretnék megbukni év végén. És nem is szeretnék itt maradni. Egy két barát aki ide köt. De ha átjonnék ide az én városomba ,akkor nem tudom mi hogy lenne. Első nyelvem angol, második francia , de itt nincsen francia , akkor kell vmi másból vizsgáznom, az elmúlt két év anyagából? Sztetek megéri atiratkozni?

2019. márc. 24. 22:16
 1/2 anonim válasza:
Szia!A helyi Gimnáziumod biztos,hogy átvesz,csak külömbözeti vizsgát kell tenni.
2019. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia melyik gimibe jársz?

Illetve melyikbe szeretnél menni?

Különbözeti vizsgáról az adott iskola igazgatója dönt ha a jegyeid megfelelnek illetve ha maximum 3 tantargy óra száma különbözik vagy nem tanultad illetve ha van hely az adott tagozaton

2019. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!