Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Petőfi Sándor...

Budapesti Petőfi Sándor Gimnáziumban milyen a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Minden érdekel róla. Mikor van, hol, milyen feladatok vannak, hány napos stb.

2019. márc. 25. 18:56
 1/1 julcs154 válasza:
100%
Szia,én idén vagyok 9.évfolyamos...a tábor általában a szünet utolsó hetében van, legalábbis nekünk ugy volt... Elég sűrű lesz a program rengeteg játék főleg ügyességi sok tesis programra számíts...5 nap lesz, egyszerre fogsz rohadt sok embert megismerni és nem feltétlenül az osztálytársaiddal leszel egy csapatban amire én először húztam a szám de így utólag sokkal több barátot tudtam szerezni(egy csapat verseny az tábor lényege és a szervezők rakják össze a csapatokat) . Egy jó tanács próbálj meg gyorsan lecsapni egy helyre mert iszonyat gyorsan elkapkodják és kb 90 diákot tudnak csak elszállásolni (elég sokan lemaradtak róla). Ez volt életem legjobb élménye szóval sztem mindenképp próbáld ki ha a Petőfibe jössz. Ui:az utolsó esti buli a legjobb xd
2019. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!