Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Hengersor...

Mi a véleményetek a Hengersor (XVIII kerület) szakgimnáziumról?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét várom, akik odajárnak. Melyik osztály a legjobb, legerősebb? Milyen a közösség?
2019. márc. 26. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Az összes osztály gyenge

A tanárok nagyon kedvesek

A közösség nagyon rossz az összes osztályban sok a drogos, sok a lopás

Ha ezt elbirod viselni akkor ajanlom másképp nem mert menekülni fogsz gyorsan

Melyik sulikat jelölted még meg?

2019. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ez elég gáz akkor.

Lényegtelen mit jelöltem be, úgy néz ki, csak ide lesz elég a pontszámom.:(

Átjelentkezni meg azt mondják nem egyszerű.

2019. márc. 28. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Na? Oda jársz? Milyen?
2020. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, odajárok. Nekem tetszik, kellemesen csalódtam.

A tanárok kedvesek, az osztályközösség jó, egy problémás gyerek sincs az osztályban, drog, lopás stb. nem tapasztaltam még. A többi osztályt nem tudom, de nem hallottam semmit.

Szerintem sok sulinál különb, én nem tudok rá rosszat mondani.

2020. okt. 7. 11:38
 5/7 Panzid válasza:
Szia én is ide jelentkeztem. Az a kerdesem most is jo élményeid voltak vagy olyan szar amilyennek elhordják? Nagyon szeretném tudni.
2021. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ImreZs válasza:
Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak a Hengersorról. A fiam oda jár turisztika szakra. NYEK-es osztályban kezdte a tanulmányait, 10. évfolyam végére középfokú nyelvizsgát tett angol nyelvből, most készül a második nyelvvizsgájára. A nyelvoktatás kitűnő, sokat használják az infokommunikációs eszközöket a tanulás során. A pedagógusok kedvesek, segítőkészek, az osztályközösség összetartó, amely köszönhető a sok, színes programnak is. Csak ajánlani tudom az iskolaválasztás előtt állóknak!
2021. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon jó iskola! Az én fiam is oda jár, és egy percig sem bántuk meg a választásunkat! A NYEK-es osztályban, a 0. évfolyamban szinte csak nyelvet tanulnak. Mára már többeknek megvan a középfokú angol nyelvvizsgája. (10. évfolyam vége, 11. évfolyam eleje) A nyelvi képzésen túl nagyon jó a szakmai oktatás is. A tanárok hozzáértők, jól felkészültek, segítőkészek. Számos iskolán belüli és kívüli programot szerveznek. A fiamék külföldi nyelvi táborban is részt vettek. Az osztályközösséggel sincs baj, összetartó a csapat :) Ha lehetőség lesz rá, ajánlom a nyílt napot a suliválasztás előtt állóknak!
2021. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!