Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült elfogadtatnia a SAT vizsgáját itthon?

Figyelt kérdés

Mivel az Avanced Placement (AP)-t elfogadják, a SAT-ról viszont nincs semmi írva. Hátha megfordul itt valaki olyan, akinek van ezzel vmi tapasztalata :)


Nekem amúgy már van érettségim, de most újraérettségizek, viszont tavaly csináltam SAT II-őt, azokból a tantárgyakból is, amikből most újraérettségizek és elgondolkoztam, hogy azt elfogadnák-e itthon, vagy nem.


Légyszí csak olyan írjon, akinek biztos információja van ezzel kapcsolatban!



2019. márc. 27. 15:46
 1/1 anonim válasza:

Miért csináltál SAT-t és magyar érettségit is?

Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, örülnék ha valaki válaszolna mert engem is érdekel ez a téma. Én is tervezem, hogy leteszem az SAT-t és a magyar érettségit is. Ha megkérdezhetem, te hogy készültel fel az SAT-re?

2019. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!