Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti iskolából hiányoztam...

Esti iskolából hiányoztam néhány órát vagy napot, attól még érettségizhetek?

Figyelt kérdés
12. évfolyamos vagyok. Már jelentkeztem az érettségire is, és megvan mindkét félévre az érdemjegyem, de az utóbbi hónapban néhány napra nem jöttem be. Ugye ebből nem lehet gondom? Másik városban élek, (Az iskola Budapesten van, én meg vidéken) ezért sem tudtam mindig bejárni, de cserébe viszont négyeseket szereztem a féléves vizsgákon, meg ahogy tudtam bejártam. Ugye ezért nem érvényteleníthetik az érettségimet?

2019. márc. 28. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a érettségire engednek, miért ne.
2019. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Általában nem szokott ebből gond lenni.

Ismerek olyat aki esti gimiben tanít, és mondta hogy egy közös ismerősünk nem nagyon jár be, csak havi egyszer. Mondta, hogy cserébe hasracsapva a szaktanárok írják neki be a ketteseket, de még sok mindenkinek is, mert ez elég gyakori. Akik esti gimibe járnak, általában felnőttek és munkájuk van, szóval nem veszik olyan komolyan mint nappalin. De még nappalin sem szokott lenni gond néhány naptól.

2019. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi az a "néhány"? Ha tényleg néhány, akkor nem. De ha túlzásba viszed, akkor nem kapsz év végi osztályzatot egy-két tárgyból, és nyista érettségi. Egyébként hogy lehet meg márciusban az osztályzatod?
2019. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, úgy értettem, hogy két vizsgánk van nekünk végzősöknek, és megírtuk a második vizsgát, tehát már semmi sem befolyásolhatja a jegyet. Hát a néhány az szerintem olyan 3 nap lehet legfeljebb
2019. márc. 28. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyiból még nem lesz baj.
2019. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Leérettségiztem.


Vagyis mindjárt le fogok.

2019. máj. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!