Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az iskola pszihológushoz csak...

Az iskola pszihológushoz csak úgy oda megyek és beszélget velem? (Több lent)

Figyelt kérdés

Vagy hogy működik ez? Oda megyek, és megmondja hogy keddenként az óráim után vár? Vagy órákról kér el?

Lenne pár dolog amiről szeretnék beszélgetni/tanácsot kérni, ugyanis senkinek sem vagyok képes elmondani, és vannak nagyobb problémák is.

A probléma hogy nem merek oda menni hozzá, azt se tudom hol az irodája (nagy iskola). És az is hogy végzős vagyok, de erre a pár alkalomra fogadna még? Mert ugye utána elég sokba kerül egy óra egy magán pszihológusnál, ezért szeretném még ebben a pár hónapban kihasználni ezt a lehetőséget ha lehetne..

köszönöm a válaszokat előre is!



2019. márc. 31. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem keresd meg emailen vagy telefonon es ott egyeztess vele egy idopontot, amikor bemesz. Aztan a tovabbiakat meg majd az elso talalkozon megbeszelitek!:)
2019. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérj tőle időpontot
2019. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először úgy készülj, hogy csak gyorsan megbeszéltek egy alkalmas időpontot. Célszerű olyankorra, amikor nincs órád. Elvileg ki tud kérni óráról is, de gondolom nem szeretnél magyarázkodni a tanárodnak/ osztálytársaidnak.
2019. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom a nevét, csak látásból ismerem.

Szerintetek foglalkozik még velem, ha már lassan elballagok?

Igen, inkább délután szeretnék hozzá menni, csak nemtudom akkor bent van-e még.

2019. márc. 31. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Köteles foglalkozni veled!! Az én lányom 16 évesen járt nekünk kellett beleegyező nyilatkozat szülőtől.
2019. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálam ez úgy volt hogy egy kiránduláson ismertem meg (velünk volt) s utána fbn vettem fel vele a kapcsolatot s akkor beszéltük meg hogy mikor tudok menni


Ha látásból ismered akkor egy szüneten menj egyszerűen oda hozzá, mutatkozz be s mond el hogy szeretnél vele beszélni


s persze hogy fogadni fog....én is anno (ezelőtt 3 évvel történt) május 5én voltam először nála, június 16án ballagtam

sőt ott a vizsgáim előtt s ballagás között még volt egy hetem bejárni felkészítőkre s egyszer azon a héten is

2019. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!