Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesti Ady Endre Gimnáziumban...

Pesti Ady Endre Gimnáziumban tanuló 10-sek tudnátok a suliról és az osztályokról mesélni?

Figyelt kérdés

Elköltözünk és emiatt sulit kell váltanom. Valószínűleg az Adyba megyek. Nagyon örülnék neki ha mesélnétek a suliról, milyen ott a légkör. Nagyon örülök bármilyen hozzaszólàsnak. Az is jó lenne ha évfolyamtárssal és/vagy osztálytárssal tudnék is beszélni.:)

Köszönöm szépen a hozzászólásokat! :)



2019. ápr. 2. 17:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 11.es vagyok, és azt kell hogy mondjam, NAGYON be fogod nézni, ha oda jelentkezel.

A tavalyi 9.esek (ugye most 10.esek) nagyon kihúzták a gyufát a tanároknál...

Valami söpredék az az osztály.

De attól eltekintve, (nem csak az osztály rossz híre miatt ne menj oda)

a tanárok... hát... édes jó istenem!

Itt, ennyire nyíltan nem akarnék leoltani egyesével mindenkit, mert vannak jó arcok is, de azok sajna a mellék tárgyakat tanítják.

Szóval, ha jót akarsz magadnak ne menj oda!

Itt nincsen kegyelem kettes, és arról is mondjál le, ha 1 vagy 0,5 pont hiányzik a jobb jegyhez.

A felelések ki'aszósak... azt kérdeznek amit akarnak!

Ha megy a tanulás, akkor nincs mitől tartanod, mert olyan mintha egy kemény suliba jönnél, és a ki'aszásokat fel lehet fogni kihívasoknak is.

De minek törnéd magad ?! :D

Én 2 hónap múlva elmegyek onnan.

Biztos van olyan akinek bejött, ez csak az én véleményem, és jogom is van hozzá!

Illetve ez csak egy szemszög.

Kipróbálhatod, de szerintem nézz másik után!


Üdv : Balu

2019. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled hogy írtál! 😊😊 Ohh hát eddig én csak jót hallottam róla de akkor ez lehet hogy téves infó. Ha nem baj megkérdezném, te melyik suliba jelentkezel át? Hátha nekem is tudnál akkor ajánlani másikat 😊😊😊
2019. ápr. 7. 14:27
 3/28 anonim ***** válasza:

Ha lehet rossz döntést hozzni akkor ez az!Pont oda jártam tavaly de hál'istenek elköltöztünk, így sikerült megszabadulnom attól fertőtől. Elsőre úgy tűnik mintha minden rendbe lenne de ez közel sincs így. A tanárok elképesztően lekezelőek hacsak nem vagy a kis házi kedvence. Úgy érzik bármit megtehetnek. Egyes tanárok kifejezetten bunkók . Nagyon kevés az a tanár aki fogjuk rá jófej(inkább közönbös). Hatalmasak az elvárások, ahhoz képest elmaradnak órák. Sok és nehéz számonkérés kevés tudás anyag . Nap mint nap mindig van valami szharság. Remegve mentem az iskolába.Rengetegszer estig magoltam és teljesen fölöslegesen mert nem azok voltak a kérdések amire számított az egész osztály.

Folytonos megalázatásokban részesülnek a diákok, egymás ellen hangolják a gyerekeket, emiatt nincs normális osztály közösség.Szóval nagyon sok szomorú élményem vannak onnan.Lehet valaki máshogy élné meg ezeket vagy előbb feldolgozná nekem igen is fájóak voltak azok az évek. Még most is pszichológushoz járok miattuk. Remélem egyszer legég a fenébe !

2019. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked is a választ!😊😊 Uuu haat akkor szerintem tényleg nézek másféle iskolát. Megtudnád légyszi mondani hogy te és a családod maradtatok Pesten vagy onnan is elkoltoztettek? És ha maradtatok melyik iskolába jelentkeztél át?☺️
2019. ápr. 7. 17:09
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem. Elköltöztünk Pestmegyéből.
2019. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszodat!😊☺️
2019. ápr. 8. 16:03
 7/28 anonim ***** válasza:
Szívesen!Sok sikert az iskola kereséshez:)
2019. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont tizedikes vagyok az Adyban. Mi hála elég jó tanárokat kaptunk. Az érettségitantárgyakat tanító tanáraink jól tanítanak és segítőkészek. (Szóval tényleg csak tőlünk függ, hogy tanulunk-e, vagy sem) Az ofőmön kívűl szerintem senki sem bunkó velünk :D (szerencsére jól magyarázza el az anyagot, szóval nem számít). Leginkább mi borítjuk ki a tanárokat, mivel nem szoktunk nagyon csöndesek lenni a tanórákon.

Tavaly tényleg balhéztak az évfolyamtársaink a suliban, de most már megváltoztak (persze most se példaértékű a magatartásuk, de elviselhetőbbek).

Az osztálytársaimat viszont nem tudom nagyon dicsérni. Én elvagyok az osztályban, de az osztályközösség az borzalmas. Megy egyfolytában a kibeszélés, lenézés, mások kinevetése, stb. Van pár osztálytársam, akik gyűlölik az osztályt, és minél előbb akarnak végezni a gimivel, de én szeretek mindenkit :D.

Szóval tényleg nagyon fontos, hogy melyik osztályba kerülsz és kik a tanáraid.

2019. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha teheted, akkor tényleg keress mást. Nekem nincs bajom a sulival, de természetesen vannak ennél ezerszer jobb iskolák is. Előző voltam.
2019. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!😊😊😊
2019. ápr. 24. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!