Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-n hol lehet jó társaságot...

ELTE-n hol lehet jó társaságot találni, akik nem akarnak folyton kocsmázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, kicsit béna a kérdés, de igyekszem kifejteni.


Sajnos az évfolyamtársak nem olyan összetartóak, mint kellene és van pár bunkó is köztük, de a többség azért jó fej, csak nem azonos az érdeklődési körünk és most nem is ez a lényeg, hanem ez csak az alap sztori. Akik jó fejek és szórakozni akarnak menni, csak az ivást vagy kocsmázást tudják kitalálni, persze tudom, hogy ez eléggé elterjedt szórakozási forma itt, Budapesten :D


Én is felnőtt vagyok, ráadásul férfi, de én mivel nem iszom (mást nem ítélek el, mert iszik, én csak egyszerűen utálom), ezért nem tudok velük menni és kedvem sincs.


Próbáltam ilyen BBV meg szabadkredites tárgyakat felvenni, de ott nem ismertem meg még olyat, aki egy olyan közösség tagja, akik a "józan" szórakozást kedvelik, legyen az akármi (itt nem jógára vagy természetjárókra gondolok), de közösségformáló legyen stb. Már kínomban azon gondolkoztam, hogy belépek valami sakk-klubba, de az nagyon unalmas lenne, mert szeretem a latin zenét stb, csak nem tudom hova kéne mennem.


Ezért is írtam, hátha tudna valaki egy jó baráti klubot vagy közösséget ajánlani, ahol végre én is teljes jogú tag lehetek és nem az az arc, aki a sörözőben a sarokban ülve elkólázgat és vigyorog a vicceken. :) :D


Előre is köszönöm mindenkinek, akár tanáris is írhat, van PPK-s órám is. :)


Köszi, hogy ha végigolvastátok! :)


Ui: TTK-BTK-ÁJK-PPK előnyben.



2019. ápr. 2. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

TTK:

Matematikai múzeum

Matekos teaest

2019. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, majd ránézek!
2019. ápr. 3. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha TTK akkor TÁTK nem? Nekik szoktak ilyen filmestjük lenni azt tudom, illetve BTKn szokott csomó program hirdetve lenni , mindenféle kirándulásokkal, skandi est szokott lenni, olasz karácsony is azt tudom, de most a többi így passz.
2019. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, és köszi! Keresni fogok ezentúl, mert láttam szórólapokat a párkányokon, de közelebbről egyiket sem néztem meg, azt hittem ilyen könyvbemutató a legtöbbjük :D

Ment a zöld pacsi mindkettőtöknek.

2019. ápr. 3. 17:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem elírtam, tényleg jó a TTK is.
2019. ápr. 3. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Ha négyszemközti barátkozás is érdekel, keress föl bátran!


F (BTK)

2019. ápr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2019. ápr. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!