Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan bátor aki a...

Van itt olyan bátor aki a BCE-GTK nemzetközi gazdálkodás jelölte meg első helyen:D?

Figyelt kérdés

Valószínűleg meglesz a pontom ha 2.emelt szintű érettségim is jól sikerül,de mit mondjak nem könnyű. Ha esetleg akadna itt ilyen sors társam akkor nyugodtan jelezze,mert minden motiváció jól jön:P És siker esetén legalább van egy új ismeretségünk..

Nektek meglesz a pont szerintetek?



#egyetem #szívás #sok sok pont
2019. ápr. 3. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak BGE - gazdinformatikára jelentkeztem, de sok sikert kívánok :D
2019. ápr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok én is a gazdaság infó azért elég menő szintén.
2019. ápr. 3. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! :) Ugyan nem most, viszont tavaly pont abba a helyzetbe voltam, mint te. Nem egy erős gimnáziumba jártam és szinte csak álom volt, hogy meglesz a pontom. Nem mondom, hogy könnyű volt, voltak mély pontok, amikor úgy éreztem, feleslegesen tanulok, úgyse fog sikerülni. Viszont végül felülkerekedtem és összeszedtem magam.

Végülis sikerült, elsőéves vagyok a BCE-n nemzetközi gazdálkodás szakon. :)

Kitartás, szorgalom, eltökéltség. Már nem sok idő van, tarts ki! Még egy kicsit húzz bele és meglátod majd, meglesz az eredménye! Ha nekem ment, neked is fog simán!

2019. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 éve voltam így, és végül 15 ponttal a ponthatár felett voltam. :D
2019. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es az nagyon szép teljesítmény.. Gondolom azóta is hencegsz vele mindenkinek:P
2019. ápr. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!