Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El kéne mennem az utolso...

El kéne mennem az utolso oramrol ami tesi viszont a szülői igazolásaim már elfogytak, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkeresed a tanárt óra előtt és elmondod hova kéne menned, megkerded, hogy engedjen el. Esetleg írjon a szülőd egy papírt, hogy tud róla és engedélyezi
2019. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első nem érted hogy elfogytak a szülői igazolásai?

Kérdező! Menj oda a tesi tanárhoz, de szerintem ne közvetlen óra előtt hanem pár órával előtte és nagyon szépen kérd meg hogy engedjen el most az egyszer a testnevelés óráról. Ha jó okod van rá és megértő akkor biztos megengedi :)

2019. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2# tudok szöveget értelmezni. Azért írtam, hogy egy lapra írja a szülő.

Igazolni nem tudja, de ha jó fej a tesi tanár, akkor elengedi így, hogy tuti, hogy a szülő is tud róla. Mármint nem írja be hiányzõnak..

2019. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmész tesirol. Majd a haziorvossal igazoltatsz. Nekem volt olyan, hogy elutaztunk 1 hétre itthonról. Hát azt, hogy a fenébe igazolja a szülő? Az orvos leigazolta.
2019. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értem hogy egy iskolásnak mi olyan hű de fontos dolga lehet amiért el kell mennie az utolsó órájáról...

Jó nyilván lehetnek családi okok, vagy egészségügyi, de ezeket igazolni kell. Az egészségügyit az orvos letudja igazolni, a családi okot meg a szülő is. Tudom, tudom írtad hogy elfogytak a szülői igazolások de egy órát a szülő is tud igazolni, vagy legjobb ha betelefonálnak az iskolába és megbeszélik az osztályfőnökkel vagy az igazgatóval a dolgot, ezt általában jobban megengedik mint hogy te szólj erről a tanárnak.

2019. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!