Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Kölcsey Ferenc...

Budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés

Át szeretnék menni tizedikben egy másik iskolába és ezt ajánlották nekem.

Mennyire laza / szigorú?

Milyenek a tanárok és a diákok?

Mindenre kíváncsi lennék amit el tudtok mondani róla

Esetleg belvárosban ha van más jó iskola megírhatnátok

/ ez nem annyira lényeges de cigizni vagy kaját venni kiengednek?/



2019. ápr. 8. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most felvételiztem oda, remélem be is kerülök!

Mindenkitől csak szuperjókat hallok a suliról. Tanulni kell rendesen, de a tanároknak jó a hozzáállása. Az igazgató is nagyon szimpatikusnak tűnt nekem, az egész légkör diákbarát. Az volt a benyomásom, hogy itt tanítani akarnak, nem szivatni. Ez pedig megalapozza a jó hangulatot az iskolában.

Ja, amikor szóbeliről jöttem ki, láttam kint dohányozni pár gyereket.


Ha a belvárosban keresgélsz, ott van még a Színyei, a Xantus, a Madách, Veres Pálné vagy a Deák. Vagy a Teleki sincs messze. Függ attól, hogy milyen iskolából szeretnél átjelentkezni. Erősebből gyengébbe könnyen, fordítva már nem olyan egyszerű.


Miért szeretnél sulit váltani?

2019. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uh köszönöm a segítséget

Ha gondolod irok privatban

2019. ápr. 21. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nap közben nem engednek ki csak kikérővel, de ilyesmiért nem szoktak adni. Büfé van, finom kajákkal :).
2019. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én megbántam, h ide jöttem....késő bánat
2020. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!