Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Református Gimnáziu...

Kecskeméti Református Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Az emelet biosz-kémiás osztályba fogok járni jövőre, de nem igazán tudom hogy milyenek a tanárok. Kollégista leszek, szóval arról is írhattok tapasztalatokat.

2019. ápr. 8. 15:11
 1/4 anonim válasza:
A kollégiumi szoba pici de elvileg jó. A tanárok meg hát ilyen is olyan is mint minden iskolába. Kiöregedett... nem folytatom. semleges és jó tanárok is vannak. nővérem most ballag tudtommal nagyon szép eredményei vannak. bár ez ez állandó templom istentisztelet nekem megy az agyamre pedig nem is nekem kell járni :'D Refis lányokkal kevés időt lehet tölteni :((( sokat tanulnak és, há ja. Ja és az első évben kutasd fel a mosdókat és csinálj kistérképet mert eltévedsz.
2019. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha esetleg bármi más van írj szívesen válaszolok tudásom szerint :) De arra számíts, hogy hatalmas váltás nehéz az élet, de jobb is. (nem refis vagyok de eddig szinte mindig azt hallom, hogy sokkal jobban szeretnek szak szakgimi gimibe járni mint "anno" általánosba. 9. félév után legkésőbb az értelmes gyerekek kinőnek gusztustalan undorító gyerekes szokásaikból. (hogy nézee ki, hajadismilyen, csak ályfon 12 mult héten jött a 22) érted na.
2019. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balna válasza:
Szia! Most tudtam meg, hogy osztálytársak leszünk, én is biosz kémián vagyok😁 14/F
2019. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia:)en is ebbe az osztalyba jarok vagyis most fogok vegezni.A tanarok szerintem abszolut nem szigoruak(akik engem tanitottak),jo eleinte nem egyszeruekXD de amugy segitokeszek es rendesek.A nemet tanarnok nagyon rendesek,cukik.Az enek tanar ha vert is izzadsz de eneklesre bir,de amugy o is jofejXD.Az alacsony tesi tanar is rendes,de a no is.Mivel emelt bioszos leszel a biosz tanarno hat na o nem egy egyszeru eset,ugy hogy nala lesz mit tanulni,ahogy Manyi neninel is kemian(ha oket kapod)A rajz/foci tanarno is kicsit kulonleges,de amugy jofej.Magyart mar csak tanarnok fogjak tanitani(mi tanarunk most megy nyugdijba),ok is jok.Matek tanarok szerintem nagyon lazan adjak le az anyagot.Tori tanar(alacsony) jofej,de szar poenjai vannak,a tanarno pedig jo hatarozott.A hittan tanarok nagyon cukik...A kolirol meg annyit,hogy nallunk negyen maradtak koliba,tobbiek egyszeruen nembirtak es kikoltoztek.Szerintem ez szemelyfuggo.A nevelok kedvesek,vannak jo programok,de a kaja nem mindig a legjobb,meg neha nem futenek(ezekre panaszkodtak)Osszesegeben az a fontos,hogy tanulj tenyleg szorgalmasan es ne feltunoskodj(ha lany vagy ne jarj haspoloba meg ket kilo sminkbe,mert az nem ide illik)Remelem segithettem es hogy szeretni fogod,mint mi:)
2019. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!