Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy kompetencia mérés...

Milyen egy kompetencia mérés egy általános iskolában?

Figyelt kérdés
Hány oldalra számítsak,milyen típusú feladatok lesznek benne,nehéz e,egész évi tananyagból bármit kérdezhetnek,befolyásolni fogja az év végi jegyeket,mennyit kell rá tanulni? Szóval nagyjából mindenre kíváncsi vagyok XD
2019. ápr. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Oldalszámot nem tudok mondani, de a nevében benne van, hogy kompetenciát mér. Nem olyan feladatok lesznek, hogy írj Hunyadiékról vagy számolj legkisebb közös többszöröst, hanem olyanok, amiket logikával ki tudsz találni. Nem lehet és nem is kell rá külön tanulni. Szövegértés lesz meg pár matematikai logikai feladat.
2019. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra számítanod kell, hogy sok a feladat, és viszonylag kevés az idő.
2019. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok feladat, kevés idő, minél sz..bbul sikerüljön. Az én fiam másodikban már 12 éveseknek ajánlott regéányt olvasott és vett részt versenyen, a kompetenciamérésen a szöveget nem tudta végig olvasni, nemhogy a feladatoknak nekiállni.

Matekból kaptak olyan tananyagból feladatot, amit még nem is tanultak. Tizedestörtek, fogalma nem volt mi az a vessző két szám között.

Az iskolát minősíti, sőt ha jól tudom anonim az egész. Úgyhogy semmit nem befolyásol.

2019. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy picit beleszólnék a harmadik válaszoló válaszába.

Nálunk tizedikben pár srác elbohóckodta a matekot, direkt elrontották, és mikor ez kiderült (azonosítókód mindenkinél van), egy évig kötelező volt matek korrepetálásra járniuk. Nem az iskola miatt, ez az oktatási hivatal megoldása volt.

2019. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!