Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg olyan rossz a Padányi,...

Tényleg olyan rossz a Padányi, mint mondják?

Figyelt kérdés
Oda jelentkeztem egészségügyre, de elég sokan (főleg itt gyakori kérdéseken) szidják, és buzdítanak, hogy nem jó.

2019. ápr. 9. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, igazából már az egészségügyi volta és a vallásos szemlélet komoly negatívumok... viszont van olyan orvos ismerősöm, aki onnan ment orvosira.
2019. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Igazából ha nem vagy vallásos sincs baj és nem rossz. Pláne az eü, onnan könnyen továbbmész szakirányba, mint egy sima gimis. Én is nagyon ellene voltam, de mikor átjöttem ide rájöttem, hogy nem is rossz. Sőt több ismerőstől is hallottam akik már gimisek, hogy ha most kéne választaniuk előbb mennek a Padányiba, mint egy Vetési vagy Lóczy vagy más helyre.
2019. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Azért azt nem árt tisztázni, hogy egy normális gimis biosz-kémia alap minden komolyabb egyetemi EÜ képzésben többet ér, mint az ilyen Padányis bohóckodás. Padányi max akkor jó ilyen téren ha ápoló szinten akarsz maradni.
2019. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. Szívesen lennék orvos, (főleg a nemibetegségek foglalkoztatnak) csak nekem ahhoz nincs annyi eszem, se kitartásom. Szóval például a Vetési biosz szóba sem jöhetne, a 4,0-es átlagommal, és 63 pontos felvételivel.
2019. ápr. 22. 17:57
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
De igazából itt tanultok anatómiát és ugyan úgy van kémia... minden amúgy. Tehát akármilyen vonalon indulsz eü-n belül nem rossz. Csak bírd a vért meg a tűt és a kórházi légkört, mert van gyakorlat.
2019. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

"Van gyakorlat"


Még egy indok Padányi ellen. Tök fölösleges, sz.rt otthon is lehet pucolni.

2019. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, ha nem tetszik neked akkor ne járj oda. Ne vedd el más kedvét. Nem tudom mi ez a gyűlölet, de ezzel a kérdezőnek nem segítesz.

Ja és hogy tudd, minden szakgimnáziumban és szakmunkásképzőben kötelező a nyári gyakorlat, Iparitól a Jendráig.

2019. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen csak nem mindegy miből áll egy nyári gyakorlat. Ápolástan gyakorlat maximum annak jó, aki tényleg nővér akar lenni, és az apolónál rosszabb munkát nehéz elképzelni. Mindenki másnak időpocsékolás a kórházi bohóckodás.
2019. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez a legrosszabb? Ez hülyeség. Ha valaki segíteni akar betegeken, az neked miért baj? Ha te kórházba kerülsz, szerinted ki fog téged ápolgatni?
2019. ápr. 23. 11:18
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy meg az ápolókra mindig szükség lesz. És sokan vannak akik annyira elhivatottak, hogy mást nem is tudnak elképzelni maguknak szakmának. Amúgy ha itt járunk mi a rossz munka akkor takarítani rosszabb, mint ápolónak lenni. Ápoló is lehetsz sok helyen magánkórháztól idősek otthonáig bárhol. A jogsinál sem lesz hátrány, tudni fogod az eü vizsgához a kötözésektől kezdve sok mindent. Vagy egy tetőfedő sem olyan jó akkor már, vagy akár a hullamosó, sírásó.
2019. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!