Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok eltűrte volna gimnáziu...

Nálatok eltűrte volna gimnáziumban a tanár, hogy órán levágja a mögöttem ülő más haját, rágót, meg kaját nyomjon a hajadba, papírokkal dobáljon, meg leköpjön stb?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy lány, aki utált, mert 14 évesen nem voltam egy drogos anorexiás ringyó, mint ő és nem üresen adtam be a dolgozataimat. Eltelt 7 év azóta, 4 éve elballagtam, de most sem áll le, hazugs@got terjeszt rólam stb., követett, hogy kihallgathasson, lejárat, űgy hogy basszsu 4 éve nem is beszélek ezzel a pszivhopatával.

Utolsó éven a telefonomat lopta el, hogy elolvasgathassa az üzeneteimet stb. . Ez egy elmebeteg pióca.


Most eszembe jutott, mert most jóval kevesebbért Híradóba került egy eset.


A tanár meg még csak rám sem szólt. Az óra közepén rászóltam párszor és kimentem óráról, nem mert beírni hiányzónak. Azt tudom, hogy utána az osztályfőnök felszedette vele a mocskot.

De nem lett ebből az egészből semmi, rá sem szóltak és folytathatta. Én meg szégyelltem magam és magamat hibáztattam, a szüleim meg nem engedeték meg az iskolaváltást, inkább utána folytin meggyanusítottak, hogy ott akarom hagyni a sulit... Innen kezdődött minden, pedig a legjibb lett volna.


2019. ápr. 12. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Zaklatásért, rágalmazásért, lopásért fel tudod jelenteni.
2019. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lépj ezen túl. Nem is túl hihető a sztorid, ennyi év után meg már mindegy.
2019. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Attól, hogy nem hihető, még megcsinálták.


Én már túlléptem, vuszont ez a csaj azóta sem száll le rólam. Max. az elköltözés segíthetne.

2019. ápr. 15. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

És hogy volt, levágta a hajad, másnap anyád hajadnál fogva bevonszolt a suliba miközben te rúgkapáltál és üvöltöztél, betömték a szádat és lekötöttek egy padhoz? És mindezt éveken keresztül? És meg most is tartod ugyanazokkal a kapcsolatot?

Ne etess már.

2019. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"És hogy volt, levágta a hajad, másnap anyád hajadnál fogva bevonszolt a suliba miközben te rúgkapáltál és üvöltöztél, betömték a szádat és lekötöttek egy padhoz? És mindezt éveken keresztül? És meg most is tartod ugyanazokkal a kapcsolatot?"


Oké, nem kell elhinni, attól még igaz történet...

Ezeket honnan szeded, én ilyet nem írtam. De nem, nem engedte meg, hogy otthagyjam a sulit... Nem kellett beráncigálni, muszáj volt menni... Nem az egészet vágta le, csak mögöttem ült és belevágott a hosszú hajamba, meg a rágót is ollóval kellett kivágnom belőle.

De elvileg mikor otthagytam az órát, a magyar tanár elment az ofőhöz, meg feltakaríttatta vele a mocskot...

Arra emlékszem még, hogy pénteki nap volt, egész hétvégét azon rettegtem, hogy hétfőn újra mennem kell...


Nem, nem tartom vele a kapcsolatot. Mindenhonnan letiltottam, mégis napi szinten lát a városban, és arra is képes, hogy kövessen, meg ráirogasson a barátaimra, vagy csoporttársaimra... Elmebeteg. Meg mindenféle hazugságokat talál ki rólam...

2019. ápr. 15. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Menned KELLETT? Egy 3 évest nem lehet elvinni oda ahova nem akar menni. Egy 14+-os meg retteg? De lépjünk túl ezen


Most miért nem jelented fel?

2019. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akarom, a követekző húzásánál az lesz.


Nyipván igen, mert egy az nem alázkodom meg előttük, hogy azért nem megyek be iskolába... 2. ISKOLAKÖTELES VOLTAM, azaz 18 éves koromig be kellett mennem, a gyerekorvos meg csak úgy nem adott igazolást. Ez a tanár meg nem írt be...


Úgyhogy igen, KELLETT, ez nem kívánságműsor volt, vagy színház vagy nyaralás, ahol dönthetaz. . De ha felnőtt létedre ezt nem érted. Igen, 14+ osan is be kellett mennem, az meg nem megoldás, hogy megalázkodom és többet nem megyek be. Munkahelyen is megteheted, sulinál nem, kimegy a jegyző stb, megvonják a családit, jön a rendőr, elvisznek intézetbe, csak ennyi...

2019. ápr. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!