Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyen hogy is van ez...

Szombathelyen hogy is van ez az egyetemmel? Olvastam hogy ott is van egyetem, a SEK, és hogy ez összeolvadt az ELTE-vel?

Figyelt kérdés

Konkrétan a biológia képzésen lepődtem meg, azt hittem az csak Szegeden, Pécsen, ELTE-n, Debrecenben és Egerben van.


[link]



2019. ápr. 14. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az ELTE-hez tartozik.
2019. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ha van tapasztalatod a Szombathelyi képzések valamelyikével, mit mondanál róla?


Magas szinvonalú egyetem?

Van valami többlete a budapesti ELTE-nek, vagy egyenrangóak?


A szociális támogatásokkal mennyire bánnak bőkezűen?

2019. ápr. 14. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs személyes tapasztalatom, csak ismerős által.

De ne legyél már ennyire naív!

Hogy lenne már egyenrangú?

Adminisztratíven az ELTE-hez csatolták, de ennyi. Mondanám, hogy hosszú távon talán majd emelkedik a színvonal, de mivel Szombathely messze van, nem hiszem, az ELTE-nek bármi komolyabb hatása lesz. (Nem mintha az ELTE-n nem lenne óriási a káosz, bármilyen neves legyen is.)

Főiskola volt, és színvonalban nem is szabad többet várni tőle. Dobálják ide-oda (korábban ugye Sopronhoz tartozott), mert önállóan nem áll meg a lábán.

2019. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A biológia képzés kimagasló színvonalú az ELTE-n Szombathelyen!


Unikálisan erős a humánbiológia, antropológia, szomatometria, auxológia, paleobiológia/paleopatológia, arachnológia, stb. vonal.


Bátran válaszd! :)

2019. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hiába ELTE, az csak a név. Szerintem egy adott egyetem vidéki kara sose tudja felvenni a versenyt egy fővárosival. Mindenképp a fővárosiba invitálják a több pénzt, ott találhatók az elismertebb professzorok, kutatók, oktatók, ott színvonalasabb az oktatás.

Nem ismerem a szombathelyi képzést, lehet,hogy nagyon jó, színvonalas, de a fővárosi akkor is több lehetőséget nyújt. Pl. különféle laborok, nagyobb szakirodalom, több szakosodási lehetőség, stb. csak pár példa

2019. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!