Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is elfáradtok egyetem...

Ti is elfáradtok egyetem után, fura ahogy csinálom?

Figyelt kérdés

Gazdasági szakra járok,elég nehéz,minden napra jut 1-2 katalógusos gyakorlat,ahol tkp végig 90 percig számolni kell,nagyon figyelni. Plusz még van 2-3 előadás,amikre általában mindig bejárok,mert így értem meg.

Mivel albérletben élek,ne szülőkkel,mimden napra alad elintéznivaló még,vásárlás,számla stb. Plusz tömegközlekedés,40-50 perc az egyetemtől hazáig.

Mire hazaérek hulla vagyok,semmire nincs erőm,nemhogy tanulni.

Mivel szeretek haladni mimden nap az amyaggal,hogy ne vizsgaidőszakban szívjak, nem tanulok miztán hazaérek már,hanem lefekszem már este 9kor,konkrétan beájulok az ágyba,és 4-fél 5kor kelek reggel,így van 2-3 órám tanulni,plusz hétvégén amikor nem a barátommal/barátaimmal vagyok.

Furi hogy így csinálom?

Ti is így elfáradtok? Illetve mikor tanultok hétközben vagy hétvégen? Van még erőtök,miután hazaértek?

19L



2019. ápr. 15. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egy nehéz szakra járok, de azért mindenhol kell tanulni és tenni érte, hogy ne csak bent maradj, hanem tisztességesen el is végezd. A gyakorlat is rengeteg energiát vesz el, plusz én is utazok naponta 1-1,5 órát. Hétvégén tudok jobban és többet haladni, de akkor persze inkább pihennék, viszont muszáj haladni, mert hétköznap én is csak hazaesek 6-9 között valamikor és alszok. 2 napom van, amikor kb 3-4 között érek haza.
2019. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én bejárós voltam/vagyok, mindent össze vetve 70-90 perc volt az oda és ugyanennyi a visszaút is. A vonaton megtudtam tanulni, tehát nekem nagyon megérte az egész :D
2019. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!