Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnöki szakon tanulók,...

Mérnöki szakon tanulók, nálatok mennyire motiváltak a tanárok?

Figyelt kérdés

En azt vettem észre, hogy nálunk minden tanár igyekszik kibujni az egész oktatásból, teljesen motiválatlanok hogy tanítsanak, gyakran egy egy tárgy keretében inkább kiadnak egy feladatot, hogy ezt kellene megcsinálni. Ez mondjuk nem is hülyeség, de igazából ordít, hogy csak nem akarnak oktatni. Én úgy látom, hogy azért van ez így, legalábbis nálunk, mert az állam semmi pénzzel nem támogatja őket h legyen pénz minőségi eszközökre, a közalkalmazotti fizetésük is nevetséges, és ennyi pénzért motiválatlanok, hiszen a projektekkel ezek sokszorosat zsebelik be. A másik probléma amit én látok, az a hatalmas tanárhiány. Egyre kevesebb tárgy indul, minden tanár másfélszer annyi órát tart, mint amennyit eredetileg kellene.


Nálatok mi a helyzet? Mi itt a fő probléma?


2019. ápr. 17. 03:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem különösebben motiváltak. Persze van néhány hivatásból tanár ember, akik nagyon jól csinálnak mindent és mindenből szeretnék kihozni a maxot, de ez ritka nagyon.

Kevés pénz az oktatásra, tollat maguknak vesznek a táblára, kevés fizetés..

2019. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semennyire...

Pte villamosmernoki szakon vagyok, itt a tanar nem is erti a matekot, csak a benyalt anyagot adja le es ennyi, akkor gondolhatod hogy mennyire motivaltak :D

2019. ápr. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!