Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Hunfalvyban tényleg bunkók/s...

A Hunfalvyban tényleg bunkók/sznobok a diákok? Mennyire tanítják meg a japánt? Tényleg középfokon fog tudni az ember negyedik év végére?

Figyelt kérdés
(aka BGSZC Hunfalvy János Közgazdasági Szakgimnázium.)

2019. ápr. 17. 22:33
 1/5 anonim válasza:
69%
Lehet keson irom bocsi, de jobb keson mint soha. Az egyik ismerosom oda jar, es szokta meselni, hogy rettento sznobok a diakok, a tanaroknak rendszeresen beszelnek vissza (tudod, mert ok megteheteik), a bunkosagrol ne is beszeljunk. A japanrol nem tudok nyilatkozni, mivel nem arra jart, hanem 5 eves angolra. Remelem igy ilyen keson is tudtam segiteni valamit!
2019. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Intibys válasza:
79%
Szia! Szerintem nem ennyire egyértelmű sok sznob van, de sok normális gyerek is, vannak normális társaságok. Japánosok azt mondták, hogy nem tudnak 4. év végére középfokon, ahhoz kevés az óraszám és nagyon nehéz a nyelv.
2019. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Vannak sznobok is de hol nincsenek? Amúgy elfogadható mivel ez viszonylag egy gazdag suli és tele van ilyen újgazdag gyerekekkel akiknek a szülei divattervezők meg ilyenek. Ettől függetlenül imádom, és örülök hogy tavaly odakerultem.

Ha van bármi kérdésed írj privatot:)

2019. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huh, ennyire megváltozott a kép 5 év alatt? Én 2014-ben végeztem ott, japán tagozatos voltam, de akkor még gondolom elég más volt minden a mostanihoz képest. Ami lényegesen más, hogy én még 5 évig tanultam japánt, ez mostanra 4 évesre csökkent, tehát kevesebb az óraszám is. Mi még eljutottunk az N4-es szintig, de elég keményen kellett tanulni az utolsó 1-2 évben ehhez. Hogy nálad mi számít középfoknak, nem tudom, mert a japánnál ugyebár máshogy megy ez, de szerintem inkább egy erős alapot lehet elérni a jelenlegi képzésnél.
2019. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
48%

Szia,

Én hunfalvys vagyok, mint minden iskolában itt is vannak bunkó emberek de szerintem nálunk nincs túl sok belőlük. Angol kéttanra járok de ahogy látom a japánosok elég keményen tolják és rögtön az első évben megtanulják a nyelv csínjait-bínjait.

2019. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!