Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem mellett lehetséges...

Egyetem mellett lehetséges dolgozni?

Figyelt kérdés

Csak a tandíjat kéne megkeresnem, (nem albérlete, meg ilyeneket) ami 50 ezer lenne havonta, ez lehetséges?

Kérlek ne szóljatok le, nem nagyon vagyok tisztában a fizetésekkel, és azzal sem hogy hogy van egy egyetem beosztása, csak hallottam róla hogy sokan dolgoznak egyetem mellett (van hogy albérletet is fizetnek), ezért kérdezem hogy ezt lehetne-e így csinálni, meg mennyit kéne 50 ezerért dolgozni egy hónapban, vagy hol, ami összefér az egyetemi beosztással is?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2019. ápr. 18. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze! Nagyon sok egyetem ajánl is munkalehetőséget. Vagy ha a tiéd nem ilyen, akkor se aggódj. Sok helyen foglalkoztatnak egyetemistákat, akár eladó, pincér, stb. Érdemes az interneten munka után nézni, valamit biztos találsz.
2019. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Mekiben bruttó 1100 forint körül van az alapórabér, aminek a 85 százalékát kapod kézhez. A számításokat rád bízom.
2019. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél fel diákhitel 2-t, kamatmentes, nekem is ez van. Havonta pedig annyit utalok előtörlesztésként, amennyi jól esik. Visszafizetni pedig el lehet kezdeni már a végzés után 2 hónaptól.
2019. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az órarendedet gyakorlatilag te állítod össze, nyílván vannak megszabott keretek, de azon belül szabadon variálhatsz. Én a helyedben az első félévre biztosan inkább a diákhitelt igényelném, a kötött felhasználásút, mert az egyetem azért teljesen más kint a középiskola, fel kell venni a ritmusát; utána pedig keresnék valami diákmunkát. Azt hadd kérdezzem meg, hogy hol ilyen kevés a tandíj?
2019. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!