Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nagyon nehéz a gyógyto...

Tényleg nagyon nehéz a gyógytornász szak?

Figyelt kérdés
Melyik egyetemen nem szivatják halálra a tanulót?
2019. ápr. 22. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
a leendő sogornőm Pėcsen tanul, es idén vėgez. Es ugy látom rengeteget kell tanulnia, mert elég szigorúak a vizsgán. szoval tényleg nem könnyű..
2019. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pecsirol tudok nyilatkozni, kemeny sokat kell tanulni :) de azert meg lehet belole elni,foleg ha jo vagy en melle meg dobnek egy gyors okj szemelyi edzoit ;)
2019. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Általában gyógytornásznak nem a legjobb tanulók mennek, a közepes tanulók beszámolóiból nehéz kiszűrni, hogy nehéz-e vagy könnyű az egyetem. Egyébként a könnyebbek közé tartozik.


A személyi edző OKJ remek ötlet az utolsótól, fogadd meg.

2019. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmelweisre jártam egy félévet, hát nem egyszerű.. De ha valóban gyógytornász szeretnél lenni és elhivatott vagy, akkor menni fog.
2019. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És milyen tanulóként mentetek be az egyetemre? Mennyire tudtok magolni?
2019. ápr. 23. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kitűnő voltam majdnem mindig. A magolás nekem nehezen megy, én inkább az összefüggéseket keresem mindenben. Talán ezért is gyűlt meg a bajom az anatómiával
2019. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lipton18 ***** válasza:
100%
Nem könnyű, bár attól függ, mihez viszonyítjuk. Tanulni kell, de nem teljesíthetetlen. Én a Semmelweisre járok,és nem jellemző, hogy nagyon szivatnának :)
2019. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anatómia a buktatótárgyuk.
2019. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!