Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem Népegészség...

Semmelweis Egyetem Népegészségügyi ellenőr szakán levelező tagozaton mikor kell bejárni órákra? Még mindig úgy van, hogy havonta egy héten keresztül munkaidőben vannak az órák? Ha igen, ezt hogyan tolerálja bármelyik munkahely?

Figyelt kérdés
Még mindig úgy van, hogy havonta egy héten keresztül munkaidőben vannak az órák? Ha igen, ezt hogyan tolerálja bármelyik munkahely, hogyan lehetne mellette dolgozni? Előre is köszönöm a választ meg az ötleteket!

2019. ápr. 23. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy ott hogy van, azt nem tudom. De én is jártam levelező képzésre, az első fél évben voltak kéthetente az órák péntek-szombat, szabadságból kell megoldani. Plusz a vizsgákra is kell hagyni. Utána egyre ritkultak
2019. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, a legtöbb helyen úgy oldják meg szerencsére a levelező tagozatot. :)
2019. ápr. 24. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!