Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Muszáj lenne ezt a dolgozatot...

Muszáj lenne ezt a dolgozatot megírnom?

Figyelt kérdés

Én egy informatikai szakközépiskolába járok, de megbántam. Egyrészt a programozás miatt, ami sosem ment nekem, pedig jártam 2 privát tanárhoz és az iskolai korrepetálásokon is részt vettem, hogy megértsem a programozást, sikertelenül.

Most érettségi előtt állok és ez az utolsó dolgozat lenne programozásból.

A tanár azt mondta nekem, hogy ezt jól meg kellene írnom, mert 1,8-re állok ebből a tantárgyból.

Muszáj megírnom? Tartok attól, hogy rosszul sikerül és még messzebbre kerülök a 2-estől.

Ebből a tantárgyból 1. félévben ilyen jegyek voltak: 1, 2

2. félévben pedig ilyenek: 3, 2, 1

A 3-as és 2-es osztályzat vért izzadva sikerült elérni, puskázással...

Ha ebben a félévben van 3 db. jegyem és összesen 1,8-re állok, ha nem írnám meg, mit tenne a tanár? Megbuktathat?

Mit tehetek ez esetben?



2019. ápr. 23. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tenne, azt egyedül ő tudhatja. Miért gondolod, hogy a GYIK közönsége olvas egy meg nem nevezett tanár gondolataiban?

Hogy megbuktathat-e? Igen. Nincs semmi olyan szabály, hogy 1,8-re kettest kéne adnia. Olyan szabály van, hogy ő dönti el.

Ha egyszer azt mondta, hogy meg kell írnod, akkor írd meg. Azt teheted, hogy felkészülsz.

Egész életedben azzal akarod megoldani a problémáidat, hogy elbújsz előlük?

2019. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem így akarom megoldani a problémáim, de egy olyan tantargyról van szó, ami különleges gondolkodásmódot igényel.

Nekem ez nemigen van meg és elvárják tőlem azt. Már beszéltem a tanárral személyesen erről, hogy nekem ehhez nincs tehetségem és csakis a legegyszerűbb feladatokat vagyok képes megoldani. De továbbra is azt a profi szintet várja tőlem.

2019. ápr. 23. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy informatikai szakközépiskolában joggal várja el, hogy tudj programozni. És igen, megbuktathat, ha nem írod meg.
2019. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a szakgimnáziumi elégséges olyan messze van még a profi szinttől, mint Makó Jeruzsálemtől.

Ha ebbe az iskolába iratkoztál be, akkor ennek a követelményeit kell számonkérnie a tanárnak.

2019. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbuktathat sőt nálunk kettest el kell érni hogy atengedjenek.
2019. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Már beszéltem a tanárral személyesen erről, hogy nekem ehhez nincs tehetségem és csakis a legegyszerűbb feladatokat vagyok képes megoldani."


"A 3-as és 2-es osztályzat vért izzadva sikerült elérni, puskázással..."


Pont ezért buktathat meg, mert nem tudod azt, amit kell. Vagy ezalapjàn mindenki azt mondhatja hogy neki nem megy a matek/magyar/fizika és àtmegy.


Az persze más ha betegség miatt nem megy, de az gondolom màr kiderült volna hamarabb.

2019. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát azért ennek az iskolának a főtárgyáról van szó...
2019. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, segített a mellettem ülő a dolgozat alatt.
2019. ápr. 24. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy munkatarsam, aki szerintem szinten igy lett informatikus :D
2019. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem az leszek.

Tőlem nagyon távol áll

2019. ápr. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!