Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi idő megírni ekkora...

Mennyi idő megírni ekkora beadandót?

Figyelt kérdés

Mennyi idő megírni egy 5 oldalas beadandót? 3db kb 20 oldalas forrás van hozzá,magamtól nem nagyin tudok írni róla.

Holnap estig meg kellene írnom,ma már alszom. Holnap reggel kezdenék hozzá.

Be lehet estig fejezni bőven,ugye?



2019. ápr. 26. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Most tetszett eszébe jutni, kedves?:D


Egyébként volt már, hogy 3 oldalas beadandód 1 nap alatt megírtam. Persze nem másnap volt a határidő, így nagyon nem is erőltettem meg magam. Viszont a megírandó dolgok nagyja saját fejből jött, mert pont olyan volt a téma.


Ebből kiindulva, szűkösen, de ha reggeltől estig intenzíven ott ülsz a gép előtt és csak ezzel foglalkozol, akkor esetleg, ESETLEG megoldható. De ne számíts egy nagyon minőségi irományra.


Kicsit csalj, a megszokott 12-es betűméret helyett használj mondjuk 13-ast, az még nem feltűnő. Bár nálunk word count volt, nem pedig oldalra szabták meg.

2019. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis nem 1 nap alatt írtam meg. Ha intenzíven számoljuk, akkor csak pár óra, nagyon max 3-4 óra volt a 3 oldal.
2019. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 24 órám van 6 oldalra :D

Ha van rutinod, benne vagy a témában, sima ügy. Egyébként meg elég szenvedősen, de nem lehetetlen.

Ha esetleg olyan a tanár, még tudsz trükközni, és legalább 1-2 napot kitolni a határidőn, ha "ügyesen" küldöd el.

De ezt csak legvégső esetben, ha nem lenne teljesen kész vele.

2019. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Betűméret, formázás általában fix alaki követelmény. Ha doc kiterjesztésben kérik, nagyon nem ajánlott eltérni tőle... Ha pdf, talán-talán lehet trükközni.
2019. ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedden van a határidő,de van még másik is amin dolgoznom kell plusz barátom szülimapja van.

Már hetek óta el akartam kezdeni anúgy...csak hát na :D majd holnap majd holnap...és eljött a határidő lassan:D

2019. ápr. 27. 01:15
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én már írtam 20 oldalas beadandót egy nap alatt. Időben kezdtem el és gyorsan végeztem. Persze magamtól írtam a dolgokat...és volt hozzá előtudás. De 60 oldalt nagyon gyorsan ellehet olvasni. Én egy nap alatt 1000 oldalas könyvet kiolvasok neked... (Szórakoztató irodalmat tegyük hozzá, ha nagyon szakmai akkor nem.) De 60 oldal szakmai is simán megvan pár óra alatt. Szóval egy nap alatt 5 oldalt megírni 60 oldalas forrásból könnyű dolog. :)
2019. ápr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy, ha sokat olvasol és a szemed is bírja és le is köt akkor egy óra alatt simán lehet egy 80-100 oldalt elolvasni. Emberfüggő. Ha annyira nem szoktál olvasni akkor 40-60 oldalt elolvasol egy óra alatt. De mivel szakmai gondolom akkor legyen 40 oldal, hogy meg is értsd mi van oda írva. Ha esetleg ki akarsz részeket húzni belőle akkor legyen 30 oldal. Az olyan részeket amiket felhasználnál akkor már ki van emelve neked. Tehát 2 óra alatt végzel a forrással, ha nekifekszel. Ha tényleg nagyon lassan megy akkor is MAX. 3 óra szerintem. És ez a 2-3 óra úgy van, hogy már azokat a dolgokat amiket felhasználnál azokat már kiemelted. Mivel a részek ki vannak már emelve ezért csak lapozgatod és összeollózgatod a forrásból. A szó szerinti másolást idézőjelbe rakod és megjelölöd a forrást, azon belül is, fejezetszám, oldalszám....stb ahogy formailag kell. Szóval 1 óra alatt simán megírod az 5 oldalt a formázásra, meg ha nem vagy olyan ügyes akkor is fél óra alatt megvan, de akkor adjunk még hozzá egy fél órát, hogy kerek legyen és legyen 2 óra a megírás. Tehát akkor 3 óra alatt elolvasod 2 óra alatt megírod. 5 óra alatt végzel maximum! Ezen belül is simán lehetsz. (Persze neki kell futnod!!! Tarthatsz közben szüneteket, akár fél órás szüntetet is, de akkor így értelemszerűen nővekedni fog az időtartam) :)


Sok sikert. Egyébként megkérdezhetem, milyen beadandót kell írnod?

2019. ápr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Fél oldalt már megírtam éjjel:D Azért haladok lassan,mert mániám,hogy szépen precízen fogalmazzak és egy mondatot 5x is átírok :D

Makroökonómiából írom egyébként, monetarizmus.

2019. ápr. 27. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordítva csinàld. Előbb írd meg ahogx tudod majd csak utàna szêpítgesd.
2019. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül sikerült? :) Nekem nem menne, de sajna olyan típus vagyok, hogy témától függően egy-két oldal után agyilag teljesen lemerülök. Épp most fejeztem be egy 6 oldalas beadandót, 4 nap alatt írtam meg, de csak napi 3 órát foglalkoztam vele.
2019. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!