Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskolai, elsős...

Általános iskolai, elsős beiratkozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Konkrétan az elsősökkel összefüggésben. A felvételről szóló felvevő illetve elutasító levél határideje 15 nap. Ugye ez azt jelenti, hogy a beiratkozási napoktól számított 15 rendes nap ez, nem csökkentve a hétvégével, s az ünnepnapokkal? Szerintem tegnap, április 27-én járt le az ominózus 15 nap. Én még péntekig semmilyen levelet nem kaptam. Még az is felmerült bennem, hogy más címre küldték a levelet, mert Szegeden van ugyanolyan nevű utca és körút is, mint az én címem. S elírhatták arra, így meg visszamehetett a levél az iskolába.

2019. ápr. 28. 09:13
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Az iskoláknak április utolsó napjáig kell postázniuk a határozatokat. Legalábbis a mi ezt az utasítást kaptuk a tankerülettől.
2019. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi

Köszönöm a gyors infót!

2019. ápr. 28. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!