Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények ezekről a gimikről?...

Vélemények ezekről a gimikről? Illyés,2. rákóczi, Móricz, baár-madas, városmajori, józsef attila, szent margit, óbudai árpád

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évig árpádos voltam. Nagyon szerettem odajarni, nagyon sok tanaromra emlekszem szivesen vissza. Az osztalyokban (tudtommal) nincs piszkalodas, kikozosites. Az elvarasok aboszolut teljesithetoek, kell tanulni, de minimalis erofeszitessel lehet jo jegyeket szerezni. Ami meg egy plusz erv az Arpad mellett az a kulonleges ballagas, ha meg nem hallottal rola keress ra ;) ha van barmi kerdesed irj, szivesen valaszolok
2019. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Én a Jóskába jértam, nyekre, úgyhogy 5 évig, és idén végeztem. És imádtam
2019. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez a negyedik evem a Baar-Madasban, es en biztos nem eltem volna tul ha nincsenek jo osztalytarsaim... ugyanis vsak ezt menthet meg. :D Oke hogy en soha az eletben nem szivesen engedelmeskedtem senkinek, es sose jottem ki a tanarokkal, de attol meg elmondom hogy a legtobb tanar olyan hipokrata, bunko, es ontelt hogy csak na. Az igazgato dohanyzik, de akkor is kivannak miatta a tanarok ha te 19 evesen iskolaidon kivul az iskolan kivul elszivsz egyet... En nem ezt valasztanam a helyedbe, ugyanis rengeteg diak is olyan fennt hordja az orrat hogy csak nezi az ember hogy ez honnan jott... Ja meg ha nem vagy vallasos akkor keszulj fel hogy a negyedik ev vegere gyulolni fogsz mindent ami a hittel kapcsolatos.

De persze rajtad all :D

2019. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
68%
3. válaszolóhoz fűzném hozzá, én is BMRG-s voltam, ha vallásos is vagy,de nem vakbuzgó, hanem kicsit nyitottabb/kritikusabb, akkor is meggyűlöltetik veled az egészet
2019. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
71%
Én Illyésbe járok, és imádom :)
2020. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!