Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden középiskola kér orvosi...

Minden középiskola kér orvosi alkalmasságit?

Figyelt kérdés

Mit csinálnak ott?

Elküldönek vérvételre is?


2019. ápr. 29. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tőlem a felvételihez nem kértek alkalmasságit szakközépben, viszont az első év után az iskolában csináltattak mindenkivel. Alapvető egészségügyi dolgokat vizsgáltam, vérnyomás, látás, gerinc, lúdtalp, túlsúly. Soha senkinek nem mondták, hogy alkalmatlan.
2019. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én gimibe megyek és egészségügyit kér de az nem tudom hogy mit takar!Mert nekünk általánosba is csinált a védőnő ilyeneket minden évben hogy vérnyomás,testsúly...stb

De egyik ismerősöm szerint vérvétel is kell.Amire én nem nagyon akarok elmenni!

2019. ápr. 29. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a legegyszerűbb megoldás, ha felkeresed a háziorvost és elmondod neki, hogy mi a helyzet, ő tudni fogja, hogy milyen vizsgálatok szükségesek és mindenben segít, de én nem hallottam még ilyet, hogy vérvétel is kell egy alkalmassági esetén
2019. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!