Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Ismertek valakit, akit felvettek a Xantus János gimi (Bp), középhaladó-haladó osztályába?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xantus János, Xántus János, felvételi, gimnázium, oktatás

máj. 2. 21:41  Privát üzenet  

A válasz
Jeljud nevű felhasználó válasza:

Milyen nyelv?

Engem az angolba.

# 1/1Időpont máj. 6. 12:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szalai Nóra 5 perc angol újrakezdő-középhaladó, könyve miben más, mint a kezdő-újrakezdő cimü könyve?
Közép haladó szinten milyen német nyelvű könyveket ajánlanátok?
A Xantusban 155. Vagyok a 180-ból az ideiglenes listán. Szerintetek van esélyem bejutni? Nagyon szeretnék! A középhaladó/haladó osztályba jelentkeztem.
Milyen nyelveken lehet otthon is jól megtanulni (középhaladó, haladó)?
Headway pre-intermediate (középhaladó) vagy sima intermediate (haladó) tanfolyamra járjak?
Xantus János Gimnázium (Bp) angol kéttannyelvű tagozatára /11-es középhaladó és 15-ös haladó/ mennyi volt idén a felvételi ponthatár (2015)?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!