Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az a 4-5 tanár aki bent van...

Az a 4-5 tanár aki bent van szakdoga/ diplomamunka védésen tényleg elolvassa azt a sok 60-80 oldalas dolgozatot?

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván elolvassa, hiszen akkor hogyan kérdezne rá dolgokra belőle? Mi pl. előre megkapjuk a kérdéseket is, hogy fel tudjunk rá készülni.
2019. máj. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálunk az a baj sajnos esély nincs jobbat kapni mint a szakdoga jegy. BSc-n mindenki azt kapta vagy rosszabbat. Viszont még azt a srácot is átengedték aki full más tanszék témájából csinált egy bűn rossz dolgozatot úgy hogy 1 mondatot nem tudott elmondani. A kérdések meg olyanok voltak hogy esélytelen volt rá válaszolni...
2019. máj. 9. 01:22
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem. Maximum a bevezetőt, hipotézist és az eredményeket olvassák el szerintem. A leglényegesebb dolgokról úgyis beszélsz a védésen részletesebben, az alapján tudnak kérdezni. Hiszen úgy célszerű megcsinálni a prezentációt, hogy aki nem olvasta is értse a lényeget. A lényeg hogy a konzulensed tuti elolvasta. Nekem például szerencsém volt, mert a témavezetőm volt a szakirány felelős és bent volt védésen és itt-ott megerősítette a válaszaimat, mivel nálunk nem adták meg előre a kérdéseket, így jól is jött. :)
2019. máj. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Csak a konzulens olvassa el nálunk, a többi tanár max a bevezetőt és az összefoglalót.
2019. máj. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány védés van, de az absztraktot, tartalomjegyzéket elolvassa mindenki; a bírálók olvassák el az egészet.
2019. máj. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nemaRendőrség ***** válasza:

Lol dehogy olvassuk. Azért van a prezentáció, majd abból kérdezünk.

A diák meg úgysem fog olyat mondani hogy "Mint írtam a szakdolgozatban...", mert fosik hogy ne kettest kapjon így a végén

2019. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

A konzulens elolvassa, ismeri, a többiek csak az összefoglalóját.

Az én szakdolgozatom pl államvizsga előtt kb 3 perccel került a vizsgabizottság elé.

2019. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi. Amugy tok vicces hogy amikor bsc-n vedtem az aki a tanarom mellett javitotta bent se volt a vedesen igy az a maradek tanar kerdezgetett ilyen olyan dolgokat. Bar elegge kotozkodosek voltak....
2019. máj. 9. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8: Vannak tanárok akik eléggé szkeptikusak, főleg mostanában amikor már kb 150.000 Ft-ért lehet szakdolgozatot íratni másokkal. Nem feltétlenül kötözködni akartak, csak vannak akik biztosra akarnak menni, hogy érted is amiről beszélsz és nem csak bemagoltad azt amit valaki más csinált.
2019. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az lehet csak rossz ez mert bsc-n ket bizottsag van. Az egyik laza tanarokkal szorja az otost a masik meg ez. Na de mscn meg a nagy kutyak lesznek bent szoval jo moka lesz az is :D
2019. máj. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!