Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha amiatt mivel a tanarom nem...

Ha amiatt mivel a tanarom nem igazan foglalkozott velem nem tudom leadni a diplomamunkam akkor jovore fizetni kell hogy vedjek es zarozzak? A tobbiek is igy jartak de amugy minden targyam megvan es elvileg a diplomamunka targyra is adhato jegy.

Figyelt kérdés
Kicsit bosszanto megha nem is vagyok a tanszek asza de csinalgattam a feladatot de ugy nehez tobb honapra vissza nincs atnezve az anyagom. Szoval most kapkodos az egesz de mindenre fel kell keszulni
2019. máj. 9. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már jelentkeztél védésre és záróvizsgára, akkor egyszerűen jelentkezz le róla mihamarabb, ha pedig nem, akkor ne jelentkezz. Így egy plusz félévre egyetemista maradsz aktív hallgatóként, s ha még nem használtad el az állami féléveidet, akkor ezért nem kell fizetni. Csak a megkísérelt és sikertelen záróvizsga ismétléséért kell fizetni, illetve ha költségtérítéses vagy, akkor a plusz félévért. (Passzív félévről nem tudod benyújtani a diplomamunkát sajnos.)
2019. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azert az csunya lenne azert venni 800ezerert kb felevet mert a tanar nem osztotta be jol az idejet. Mert allamim mar nincs tobb de ez nem normalis igy mert most is kuldok. Dmi egy zsak anyagot de sokat erek vele.
2019. máj. 10. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Válasz a válaszodra: sajnos vannak élethelyzetek, amikor le kell nyelni a békát, mert egyszerűen nem tudsz mit tenni, s mérgelődéssel csak magadat bünteted. Sosem tudod ugyanis igazolni, hogy a tanárod miatt csúsztál el. Amit viszont megtehetsz az az, hogy kérsz tandíjcsökkentést arra való tekintettel, hogy a diplomamunkádon kívül minden megvan. Jó eséllyel fogsz is kapni ilyen csökkentést.
2019. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
O maga vallotta be hogy elrontotta az idoszbeosztasat. Mondjuk holnap befejezem az elemzest szoval lenyegeben atkell neznie csak szoval nem remenytelen pentekig de ez igy nagyon ciki.
2019. máj. 11. 01:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Na meg nem csak en vagyok ebben a helyzetben.
2019. máj. 11. 01:02
 6/7 anonim válasza:

Nem Metu-s vagy?

Mert diplomamunkánál nem tudom hogy van, de ha nem tantárgyhoz kapcsolodik a leadás, akkor abszolválhatsz, és akkor adod le, és jelentekzel vizsgára amikor akarsz.

De megszűnik a hallgatói jogviszony is.

2019. máj. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szte de azt mondta a sok kredites targyat akkor is beirja ha leadom a munkat ha nem
2019. máj. 12. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!