Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11. es vagyok gimnáziumban,...

11. es vagyok gimnáziumban, és idén csinálok előrehozott érettségit angolból. Ha októberben akarok csinálni egy emeletet, azért kell pluszban fizetni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Októberbe nem lehet érettségizni, csak év végén (május-június).

Ettől függetlenül, ha jövő májusba emeltezel az szintemelőnek számít, ingyen van.

2019. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne emelt érettségizni az októberi vizsga időszakban?
2019. máj. 12. 20:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Na mindegy, ha a szintemelő ingyen van, akkor jó. Én azt hallottam hogy csak egy szakmai tárgyból ingyenes, a többiért fizetni kell. Amúgy ha 2 szintemelőt is szeretnék, akkor is ingyenes mindkettő?
2019. máj. 12. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az első válaszoló honnan szedte, hogy nincs őszi érettségi...


Igen, tehetsz angol emeltet októberben, és nem, nem kell érte fizetni. Amíg iskolás vagy, addig teljesen ingyen van az egész. Utána nem tudom pontosan hogyan módosulnak a feltételek, de ez téged most nem is érint.

2019. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2019. máj. 12. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az első félinformációkat hallott valahol. Akinek van előrehozott középszintűje, az tehet szintemelőt októberben is, és természetesen ingyen. Fizetni csak gimi után kell a továbbiakért.
2019. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszont ha adhatok egy tanácsot, nekem nem érné meg októberben érettségizni. Ha összehasonlítod az őszi meg tavaszi feladatokat észreveszed, hogy látványosabban nehezebbek az októberiek. Legalábbis az angol és a matek biztosan.
2019. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!