Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1 ev alatt, emelt biosz, es...

1 ev alatt, emelt biosz, es kemia?

Figyelt kérdés

Meglehet?

Elsosorban orvosi, B terv meg gyogyszeresz


2019. máj. 13. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán, de kell hozzá egy jó tanár.
2019. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De Pecsen nincs tanar

...

2019. máj. 13. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy van különtanár Pécsen :) Főleg hogy ott van az egyetem is... Egyébként ha van előzetes tudásod, tehát nem a nulláról indulsz a készüléssel, és tudsz elég időt szánni rá, simán meg lehet csinálni.
2019. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emelt biológiára szerintem nem kell külön tanár, mert teljes mértékben megtanulható egyedül.

A kémia emeltre viszont nagyon odakell tennie magát az embernek. Szóval arra kell tanár mindenképpen.

Orvosisok, tanárok szoktak tanítani.. én azt ajánlom hogy keresd fel a Nagy Lajosban Mostbacher Évát! A legjobb kémia tanár ott.

2019. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elmegyek egy ev vegyesz techikumra :O itt van a pecsi pollackon es akkor vegig tanulom a kemiat
2019. máj. 13. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Emelt kémiához sem kell jobban tanár, mint bioszhoz.

Azt is ugyanúgy meg lehet tanulni könyvből, internetes forrásokból utánajárni, a számolás miatt meg végképp felesleges, mert arra magától áll rá az ember agya, ami az 5-ösöm lesz magyarázatainak, lépéseinek megértése után is bekövetkezik.


Én szintén megyeszékhelyen lakom, de nem is jutott eszembe tanárhoz járni és szerintem nem is lett volna nagy választek.

Több forrásból kell tanulni, nem egy könyvre kell hagyatkozni (vagyis lehet egy könyvre hagyatkozni, ami szerint haladsz, de mellé kell olvasni mást, hogy biztos ne valami hibát tanulj meg, illetve más könyv más részletességgel tárgyalhat valamit).

A tanár legfeljebb a motiváció fenntartásában segíthet, mivel folyamatos készülésre ösztökél, plusz talán a kidobott pénz összege is lehet motiváló hatású. Őszintén, jelenleg 72 ezerbe kerül 2 db emelt érettségi, még emellé nem tudtam volna kifizetni heti 2 magánórát (ha 2x45 perccel számolok csak az egyik tárgyból, a kettő együtt majdnem heti 8-10 ezer forint!).


Ha nem fog sikerülni az emeltem, akkor az nem azért lesz, mert nem volt magántanárom, hanem mert nem voltam elég szorgalmas vagy figyelmetlenségből (vagy mert nem úgy állnak a csillagok).

2019. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az sem rossz ötlet. Egy ismerősömet nem vették fel az orvosira, a pollackban megcsinálta a 2 éves vegyésztechnikusit. azóta már fogorvosnak tanul.
2019. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felhivtam oket es azt mondtak estibe is inditjak igy csutortokon jelentkezem is :) igx a kemai megoldodott :)
2019. máj. 13. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!