Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte vagy Soproni Egyetem?

Elte vagy Soproni Egyetem?

Figyelt kérdés
Soprontól 1 óránira lakom körübelül. Viszont nagyon vonz a főváros és a kollégiumi élet! 4 éve van barátom és szeretné, hogy itt maradjak Sopronba meg a szüleim is szeretnék. De már a testvéreim iis különlaknak. Engem is nagyon vonz már az önállóság. Szeretek otthon lenni, szeretek páromék csaladjanal lenni, de mindenhol van valami amit nem szeretek. Legfőképpen az hogy mindenki azt érzi bele KELL szólni az életünkbe és hogy mindenkinek meg van a véleménye. Nem részletem, de elég keményen. Ti hogy döntenétek ? Mit tennétek? Ha sopron akkor párom azt mondta elköltözhetunk albiba de az megint rengeteg rengeteg pénz... koleszos nem lehetek mert nem aludhat ott a barátom. Trollokat nem kérek hanem tanácsokat! Köszönöm!

2019. máj. 14. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp azt csináld, ami szerinted jó (feltéve hogy nincsenek túl erős érvei másoknak) különben annál jobban meg fogod bánni.
2019. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Menj Pestre - tanács!

Maradj Sopronban - belepofázás:(


Persze, a szakról egy szót sem ejtettél - pedig nagyon nem mindegy (már ha az oktatás minősége is számít neked valamit...)


De ha a párod is soproni, biztos nem törném magam, hogy Pestre költözzek.

2019. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pesten hol laknál? Ha azt mondod, hogy koleszos nem lehetsz, akkor albérlet, nem? De ha a soproni albérlet árakat sokallod, a pestit is fogod. Nem tudom Sopronba mennyi, de a fővárosban 100 fölött kis garzont kapni (pár éve szobát a XXI. kerületben 64 ezerért béreltem).
2019. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez hülyeség, hogyha koleszos leszel nem aludhat ott a barátod..

Max. kicsit több szervezést igényel, meg kényelmetlenebb, de az együttlét a fontos amúgy is.

~ egy boldog párkapcsolatban élő elte koleszos

2019. aug. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!