Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

ELTE tanárkèpzés vélemények?

Jelenleg a DE osztatlan tanári angol magyar szakon vagyok. Nem szeretem ezt az egyetemet, gondoltam váltanék, de nem akarok befürödni vele, mint a DE-vel. Aki oda jàr tudna vèlemènyt mondani? Tanárok, óraszám, képzés jellege, diàkélet érdekelne :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: ELTE, egyetem, Debrecen, tanár, magyar, angol

máj. 14. 20:56  Privát üzenet  

A válaszok
Ezért nem érdemes váltani. ELTE-n tanítok egy nagyon szuper tanszéken. De már ezt is szétette a nyomor, a depresszió. Haldoklik az egész felsőoktatás, és a Bölcsészkar ezt különösen megszenvedte (meg a TTK is, de ott nem tanitok). Maradj Debrecenben, itt se lenne jobb, csak drágább az élet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 14. 21:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez a bajom hogy ezt is már “szétette a depresszió” meg a nyomor. :/ és nem érzem túl jól magam itt

# 2/8Időpont máj. 14. 21:54 Privát üzenet
De mivel van a baj? Unalmas? Hülyék a diákok? Vagy...?

# 3/8Időpont máj. 14. 22:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem a legnagyobb bajom a kèpzés jellege. Nem gyakorlat orientált egyáltalán. Sok az óraszám. Illetve az itteni angolos tanárok mindegyik szereti éreztetni, hogy alattuk állunk és olyanokkal motiválnak, hogy úgyis megbukunk. Lehúznak teljesen.

# 4/8Időpont máj. 14. 22:07 Privát üzenet
Ja hát ez lehet, hogy jobb. Keress egy angol szakos eltést és kérdezz rá. Szerintem amúgy a Károlin jobb a hangulat.

# 5/8Időpont máj. 14. 22:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm :)! Utánanézek a Károlinak is

# 6/8Időpont máj. 14. 22:13 Privát üzenet
Károlira jár a lányom, az se gyakorlat orientált, a magyar nagyon szívatós, az angol se könnyű, főleg 9-10. félévben van olyyan tárgy, amin könnyel el lehet csúszni. Nem hiszem, hogy érdemes lenne váltani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 15. 10:02 Privát üzenet
bocsánat:olyan

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 15. 10:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ilyen drága az osztatlan tanárképzés önköltséges képzése?
ELTE osztatlan tanárképzés?
A Károlin van általános iskolai tanárképzés?
Osztatlan tanárképzés vs bsc->msc?
Valaki, aki a matematika tanárnak tanul/tanultmondana véleményt a tanulmányairól? Hogy mik a nehézségek, illetve bármiről, ami hasznos lehet?
Tanárszakon, második félévben kevés a 26 kredit?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!