Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy kéttannyelvűben...

Milyen egy kéttannyelvűben tanulni? Milyen tankönyveket használnak egy kéttannyelvűben? Milyen hatással van egy ilyen suli a továbbtanulásra? Kéttannyelvű előnyei/hátrányai?

Figyelt kérdés
Felvettek a Budai középiskola kéttannyelvű szakára, és kíváncsi vagyok hogy milyen tankönyvekből tanulunk, és hogy egyáltalán milyen egy kéttannyelvű. (egyetemes töri, biosz, fizika, matek és ének amit angolul fogunk tanulni majd)

2019. máj. 14. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent angolul és németül tanultok angol és német nyelvű könyvekből
2019. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam. Én arra gondoltam, hogy aki esetleg ilyen helyre jár pontosan melyik tankönyvből tanul, és hogy jó döntésnek találta-e hogy kéttannyelvűre jött. Meg ha valaki kéttannyelvűs akkor meséljen h hogyan szokta meg az angolul tanulást és az ilyen kéttannyelvűs dolgokat.
2019. máj. 17. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon jo dontes volt, hatranya nincs.
2019. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, én pont most végzek kéttanon.

Én nem bántam meg hogy 4 éve ide jelentkeztem, a szókincs amire szert tettem hatalmas, szerintem több szempontból is. :)

Annyi volt, hogy nekünk nem voltak pl. töriből, bioszból vagy matekból angol nyelvű könyveink, hanem rendes magyar könyvből tanultunk.

2019. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!