Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mi van ha nem megyek emelt kémia írásbelire?

Már megvan a 3 alap tantárgy plusz 1 közép angol és info egy emelt angol és biosz. Van olyan egyetem ahova nem kell és anélkül is felvennének. Nem tudok már eleget tanulni és a 10-20% -ot se érném el. Ilyenkor mi a teendő? Lehet ilyet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: érettségi, kihagyás

máj. 15. 15:11  Privát üzenet  

A válaszok
Azt megteheted, hogy nem mész el. Az érettségi bizonyítványodat így is meg fogod kapni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 15. 15:33 Privát üzenet
Lehet. Ha nem mész el, érvénytelen.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 15. 15:33 Privát üzenet
Semmi nem lesz

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 15. 15:35 Privát üzenet
Menj el a vesztesek nyugalmával, én is ebben a helyzetben voltam tavaly, és 37 pontot sikerült összekaparnom írásbelin, a szóbelim meg maximum pontos lett pedig sírni tudtam volna leszívesebben! :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 15. 22:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A veszprémi környezettan alapszak nehéz?
Hogy mentek a kémiaérettségik? Milyennek éreztétek? Szerintem nehéz volt elégé. én az írásbelire olyan 62-t számítok. Ti?
240 perc elég általában az emelt szintű biosz és kémia írásbelire? Marad idő az ellenőrzésre?
Érettségin az írásbelire előre megvannak a tételek vagy bármi lehet benne, ami a követelményrendszerben benne van?
Emelt kémia írásbelire kellenek a kísérletek?
Emelt szinten érettségizek kémiából. Hány százalékot tudok feljavítani maximum szóbelivel, ha kb 60%-os írásbelire számítok?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!