Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok! Mennyi vizsgátok...

Orvosisok! Mennyi vizsgátok lesz a tavaszi vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Hogyan birkóztok meg velük ? Hogy osztjátok be az időtöket? Nagy segítségre és motivációra lenne szükségem, hogy is lenne érdemes neki állni ennek a vizsgaidőszaknak, mert sajnos úgy néz ki, hogy semmilyen tárgyamat nem tudtam kiváltani. (első év, tudom szánalmas) Nagyon úgy néz ki, hogy kb 4 vizsgám lesz és most eléggé el vagyok kenődve. Esetleg valami technikát tudnátok ajánlani ?

2019. máj. 16. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok ötödéves a sotén. 7 vizsgám lesz + kettőt már letudtam az utolsó hetekben. Tudom, ez így soknak hangzik, de a tizedik vizsgaidőszakra már megedződik az ember.

Én azt tudnám javasolni, hogy számold meg a tételsorbna, hogy hány tételed van és úgy oszd el a tételeket a rendelkezésre álló időre, hogy minimum 2 napod maradjon ismételni (vagy ha nagyobb tárgyról van szó, akkoe akár több napot is). Tartsál másfél óránként 10-15 perc szünetet és napközben még egy nagyobb szünetet, kb 1-1,5 órát. Késő este ne tanulj, sokkal többet ér, ha rendesen alszol, mert a hosszútávú memóriába így tud beépülni az újonnan megszerzett tudás.

2019. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is elsőéves vagyok, nekem összesen 11 vizsgám van, ebből párat letudtam az utolsó héten, kettőt pedig most hétfőn-kedden.

Még 5 van hátra: anat, kémia szigorlat, egy másik kémián szabvál, stat, bifiz, sejtbiológia.

Én is úgy csinálom, hogy beosztom napokra a tételeket, úgy, hogy a végén legyen időm ismételni 1-2 napot, nekem ez EDDIG bevált.

Aztán majd jövőhéten csütörtökön anat vizsgán kiderül...:)

2019. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, 6 😅
2019. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4. éves vagyok és kb 9-10 😂 (úgy hogy egyikből meglett a versenykedvezmény)

még van 4... elég hülyén voltak az időpontok megadva ( pl pénteken kb nincs vizsga.. ezért inkább úgy voltam vele hogy hagyok többet mint hogy kapkodni kelljen)

2019. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

9-10?

Hát a Corvinuson kétszer annyi vizsgánk szokott lenni.

Aztán ha elvégezzük mégse mondják ránk, hogy "doktor".

2019. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

5-ös.

Feldobtad az estém :D

2019. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
#5 Még szerencse 😂😂
2019. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!