Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE Informatika karon...

Az ELTE Informatika karon számít az angol emelt?

Figyelt kérdés
Tehát ugye már az első emeltért nem jár többletpont és arra gondoltam, hogy akkor emeltezek angolból is, azonban azt hallottam, hogy ezért sem fog számítani a többletpont, mert az angol nincs az érettségi követelmények között. Ez tényleg így van?
2019. máj. 17. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

De legalább kapsz az emelt érettségi fejében egy középfokú nyelvvizsgát, aminek mindenhol hasznát veszed. Az angol úgyis kell az IT-hoz eleve.

Feltéve ha még nincs legalább egy B2-es nyelvvizsgád.

2019. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már van felsőfokú nyelvvizsgám, csak a többletpont érdekelt, de köszönöm a választ. Megnyugtató, hogy nem adnak érte pontot mert egyáltalán nem készültem emeltre.
2019. máj. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!