Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fontos! BME rajzalkalmassági...

Fontos! BME rajzalkalmassági térrekonstrukciós feladat milyen jelöléseket alkalmaz? Többi lent

Figyelt kérdés

A vizsgán milyen nehézségű feladatokat adnak?

[link]

[link] Ilyen nehézségűt?

Mert találtam gyakorló feladatokat, de ezek sokkal nehezebbnek tűnnek, nem tudom hogy a célcsoport a felvételizők vagy a hallgatók.

[link]



2019. máj. 18. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly voltam rajzalkalmasságin. Akkor egy viszonylag egyszerű térrekonstrukciós feladat volt. Volt benne egy rámpa, egy ajtó és az egyik oldalon kicsit belógott a fal, szóval valami hasonló szintű volt mint amit az első linkben küldtél. A gyakorlófeladatok kicsit nehezebbek, de ha azokat végigcsinálgatod(vagy pár bonyolultabb példát megcsinálsz belőle) akkor szerintem nem érhet majd nagy meglepetés a felvételin.


Sok sikert a felvételihez!

2019. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Még annyi, hogy a nézőpont meg volt adva úgy, mint az első linknél?
2019. máj. 21. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra már pontosan nem emlékszem, de mintha meg lett volna adva. Meg szerintem ilyen magyarázatok is voltak mellette, (mint az első linkben) hogy melyik az elmetszet szerkezet stb...
2019. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, meg volt adva. Köszi segítséget.:)
2019. máj. 23. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!