Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosira jelentkezők...

Állatorvosira jelentkezők (2019)! A megoldókulcsok alapján mit gondoltok hány százalékos lesz a kémia és a biológia emelt érettségitek?

Figyelt kérdés
Szerintem a kemia nagyon nehéz volt, és sajnos a biológián is több pontot vesztettem mint szerettem volna.

2019. máj. 18. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
88-92%. Neked?
2019. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 1#, neked gratulálok, tuti befutó vagy! :) Bioszom tavaly jól sikerült, kémia nekem nagyom nehéz volt, megoldókulcs alapján körülbelül 50 pontom lesz. Valószínűleg ebben az évben sem sikerül :(
2019. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

milyen lett a bioszod? Még szóbelivel a kémián is tudsz javítani 😉

2019. máj. 18. 21:54
 4/14 anonim válasza:
A kémiát olyan 65 és 70% körülire saccolom. A biosz meg 75-80% körül lesz. Sajnos nekem nem úgy sikerültek, mint amit elvártam volna magamtól. :/
2019. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Könnyű azoknak, akik jártak versenyekre...
2019. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A biosz valóban inkább egy OKTV 2. fordulós feladatsorra hasonlított mint a korábbi érettségikre.
2019. máj. 20. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem a versenyekre járástól függ...
2019. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem tavaly 83-83 emelt biológia és kémia nem volt elég az állatorvosira !!! Figyeljetek oda a többi érettségi tantárgyra legyen kb 80% átlag akkor lehet esély 80 % körüli emeltekkel !!! A nehéz matek miatt esetleg a pontszám kicsit lejjebb mehet !!!
2019. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a matek egyáltalán nem volt nehéz, már ha a középszintről beszélsz, tipikus feladatsor volt, kicsit hosszabb feladatszövegekkel. Az emelt az tényleg kicsit nehezebb volt, mint a szokásos, a sok bizonyítás miatt. (közepet írtam) Meg nem tudom, akinek a kémián sikerültek a számolások, az szerintem nem írt túl rossz matekot ;)


Egyébként nem jelentkeztem állatorvosira, én emelt fizikát és kémiát írtam, a kémiát 85 körülre várom, a fizikát 90 felett.


Csak abból a teremből, ahol én a kémiát írtam, tíz emberből kettő kiment fél óra után, másik kettő pedig végigsírta az egészet. Sokan már másodjára-harmadjára voltak :( Annyira becsülöm az ilyen embereket, akik kitartanak a választásuk mellett, biztos hogy elhivatott állatorvosok/orvosok lesznek.


Szóval sok sikert mindenkinek, ha más nem, a kémia miatt lejjebb mennek a pontok, szerintem. A bioszt nem tudom, milyen volt, azt nem írtam :D

2019. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem fog lejjebb menni a ponthatár. Ahhoz túl könnyűek voltak a közép érettségik. A mateknak is szerintem csak túl nagy felhajtást kreáltak, mert ugyebár most az a divat, hogy ha valami nem megy, akkor tüntizünk. Megnéztem, és egyáltalán nem volt nehezebb, mint az előző évekbeliek... Szerintem a kémia sem. Októberi nehezebb volt. Biosz is megoldhatónak találtam, bár azt én októberben csináltam 88-ra.
2019. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!