Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Szerintetek idén (2019) be lehet jutni állatorvosira 440 ponttal?

2017 ben 431 a múlt évben pedig 437 volt a ponthatár. Az idei érettségik közül a kemia okozott sokaknak gondot, viszont a bioszt többen mondták, hogy viszonylag egyszerű volt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kémia, biológia, egyetem, állatorvosi, érettségi, ponthatár

máj. 20. 17:10  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem 440 kevés lesz. :( Én 445-öt mondanék inkább. Nekem is valahol 440 pont környékén lesz, imádkozom hogy idén pont becsússzak, mert tavaly éppenhogy lecsúsztam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 20. 18:43 Privát üzenet
szerintem 440-nel be lehet jutni. Idén nehezebbek voltak az emeltek, mint tavaly, viszont többen is jelentkeztek, mint múlt évben. Úgyhogy szerintem emelkedni fog, de csak pár ponttal. :) nekem is 440 körül lesz, úgyhogy nagyon ajánlom, hogy ne emelkedjen annyit. :P

# 2/3Időpont máj. 26. 18:59 Privát üzenet
Nagyon remélem, nekem max 442 pontom lesz

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 19. 17:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Állatorvosira jelentkezők (2019)! A megoldókulcsok alapján mit gondoltok hány százalékos lesz a kémia és a biológia emelt érettségitek?
280 ponttal van esélyem bekerülni egyetemre, programtervező informatika szakra?
Ha jövőre kötelező lesz egy emelt szintű érettségi és egy nyelvvizsga akkor vélhetőleg egységesen lejjebb mennek a ponthatárok majd legalább 50 ponttal?
Állatorvosira jelentkezők! (2016) Ki hány ponttal vág neki a felvételinek?
Karinthy Frigyes Gimnáziumba 2019 hány ponttal vették fel az utolsó tanulót az emelt angol osztályba?
Vetési angolra/általánosra nehéz bejutni? Titeket hány ponttal vettek fel a sulitokba?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!