Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem, a kolik...

A Debreceni Egyetem, a kolik és a környékük mennyire nyugodt? Betondzsungel az egész vagy azért található zöld rész is?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseimtől, akik a Kossuthban laknak, gyakran hallom, hogy a Nagyerdőbe a parkba mennek, szóval biztos közel lehet.
2019. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Debreceni Egyetemnek van egy pár campusa szétszórva a városban, szóval elég nehéz belőni, pontosan melyik is érdekel. Mindenesetre egy google térképpel is megnézheted, hogy mennyire zöldövezet. Ahogy az első is említette, konkrétan a főépület mellett van a Nagyerdei Park (meg a Nagyerdő sincs messze), az azért elég zöld. A Böszörményi és a Kassai Campus az már jobban benne van a lakóövezetben.

A Kossuth kolik jó helyen vannak az egyetem mögött, néha hallani lehet a Nagyerdei Stadiont, meg ha éppen a koli téren van buli, az kellemetlen tud lenni. Meg a hármas koli KolKáv felőli oldala lehet még szívás.

A Campust meg közrefogja a Főnix Csarnok meg a Lovarda, azoknak minden előnyével és hátrányával.

2019. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Főleg a Kossuth érdekel :D
2019. máj. 21. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem főépülete és a közeli kolik Weiner, Kossuth, Markusovszky a nagyerdőtől egy köpésre vannak. A békástó parkosított de van sima erdős rész is, ha áztatni szeretnéd magad egyetemi kedvezménnyel meg is teheted az aquaticumban. Az ÉTK (Kossuth melletti épület) mögött található az egyetem botanikus kertje is. Mellette kicsivel sportpálya, kondipark.

Stadiontól, víztoronytól néha áthallani a bulikat. Azon a környéken a szerda (hall) és csütörtök (klinika) esték a legpörgősebbek.

Kossuth kolinál a kolkáv, Marku2 nél a pulzus van mint kocsma.

2019. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!