Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sikeres érettségi és meglévő...

Sikeres érettségi és meglévő OKJ vegzettseg után lehet még egy második nappali képzésre is jelentkezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg érettségi, és egy technikusi(okj) végzettséggel rendelkezem. Van arra lehetőség hogy jelentkezhessek egy nappali tagozatú képzésre, ami ebben az évben szeptembertől indulna? Neten azt olvastam hogy lehet.. Iskolában megkérdeztem, és ott szinte kinevettek, mert aztmondták nekem már csak estire(felnőttképzésre) lehet. Ja és 21/F.

2019. máj. 21. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy államilag támogatott második okj szakma elvégzéséhez iskola rendszerű esti képzést kell választani (persze olyan intézményben ahol indul ezeknek a feltételeknek megfelelő képzés)


Itt választ találhatsz néhány kérdésre:

[link]


(Továbbá egyetemi képzésre tudsz ezután is államilag támogatott nappali szakra jelentkezni, ha eléred a ponthatárt, illetve fizetősen okj-t is tudsz nappalin végezni.)

2019. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!