Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mi a véleményetek a csepeli Vásárhelyi Pál középiskoláról?

oda jártam, nem rég végeztem és kíváncsi vagyok, hogy esetleg a többi diák mit gondol, mit hallott róla, mert hallottam már ezt is, meg azt is.

Csupán csak érdekel.

Előre is köszi a válaszokat.

máj. 21. 11:49  Privát üzenet  

A válaszok
Úgy hallottam jó kis erős iskola.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 21. 12:36 Privát üzenet
A szakgimik között az egyik legelviselhetőbb. Én szerettem oda járni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 21. 13:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Göndöcs Benedek Középiskoláról valami véleményt tud e valaki?
Azoknak a véleményére/ tapasztalatára lennék kiváncsi akik oda jarnak ( vásárhelyi pál gimnazium) hogy milyen ez az iskola leginkább a Turisztika szakja, tanárok? Utolsó helyre irtam.
Vásárhelyi pál gimnazum vélemény? ( Turisztika szak)
Mi a véleményetek a Vas utcai Széchenyi István középiskoláról? Esetleg a Német László gimnáziumról van valami véleményetek?
Nyolcadik osztályos vagyok! Mi a véleményetek a vásárhelyi pál szolnoki középiskoláról? Egészségügyi szakra szeretnék menni és nem tudok dönteni mijen iskola lenne a megfelelő!...
Mi a véleményetek a Budai középiskoláról? Pontosabban a Média tagozatról?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!