Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Corvinus vagy ELTE (pénzügy és számvitel)?

Ti melyiket választanátok és miért? Valóban a Corvinus a legjobb vagy az ELTE is elég színvonalas, sőt van esély, hogy későbbiekben színvonalasabb lesz mint a Corvinus. Most felfogják újítani a Corvinust annak milyen hatásai vannak a tanításokra? Úgy hallottam az ELTE pénzügyi gondokkal küzd és az mennyire befolyásolja a tanítás minőségét?

máj. 22. 10:45  Privát üzenet  

A válasz
Az ELTE GTI mesterszakok és szakirányai jobbak szerintem. Vezszerven sok szakirány van, számvitelen lehet acca vizsgákat is letenni, pénzügyön van pénzügyi matematikus szakirány, amivel szerintem 2 napig sem kéne állást keresni. Sok corvinus-os csinálja itt az msc-t. Viszont ahogy néztem alapszakon inkább arra mennek, hogy egy általános ismeretet átadjanak, specializációk sem nagyon vannak. BME-n is hasonlóképpen működtek. A GTI-nek semmi köze a megszorításokhoz.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 6. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyikkel vagyok versenyképesebb a piacon?
BGE-PSZK-n milyen idegen nyelvek válaszhatóak és hogy működik a nyelvoktatás?
Megéri Debrecenből Budapestre menni továbbtanulás miatt?
Van itt valaki aki emelt szinten fog érettségizni közgazdasági ismeretekből?
BGE-PSZK pénzügy-számvitel levelező képzésen hogy néz ki körülbelül egy órarend első félévre?
A Budapesti Gazdasagi Egyetemen van PSZK levelezo szak, vagy csak GKZ-n? ( tudtommal az Zalaegerszegen van)

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!